Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Financnik.cz

Diskuze k článku: Aplikace pro mobilní trading - iSwim

Doporučené příspěvky

Až doteraz som bol pre účel mobilného opčného obchodovania rozhodnutý pre HTC, ale zrejme to prehodnotím :) Zaujímalo by ma, či je v iSwim po prihlásení v ľubovoľnej chvíli niekde dostupná informácia, či sme na sim alebo live účte, tak ako v thinkDesktop? A v opčnom reťazci, zrejme určite ide zobraziť aj ďalšie stĺpce na jednotlivých strikes (napr. delty)?

Nie som veľkým fanúšíkom iPhone, ale účel svätí prostriedky. Vďaka za inšpiráciu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Nebulizer,
kurna, ako si sa k tomu dostal? Vyzera to este na pre-release verziu. Na moj paper ucet sa prihlasit neviem, realny som zatial neskusal.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
iPhone je z hlediska užitné hodnoty neporazitelný telefon. A to nemluvím o kvalitě hardwaru jako takového. Můj iPhone je pod permanentním tlakem - denně mnohokrát spouštěné aplikace od TOS, IB, DUKASCOPY, OptionXpress, navigace, emaily atd. atd. a ten telefon šlape bez zaváhání.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jeste jsem zjistoval info na iSwim. Maji release candidate verzi na schvaleni u Apple. Bohuzel nemaji ETA (Estimated Time of Arrival) pro schvaleni proto nejsou schopni rici kdy se upgrade objevi ke stazeni (td)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
lidičky do dnes mě mrzí, že jsem si místo iPhone vybral HTC TP2. Neříkám, že iPhone je grál, ale po praktických zkušenostech s WINDOWS ... Telefon běží "celkem" slušně, dokud nezačnete instalovat aplikace (Garmin, slovniky apod). Žádnou havěť, prostě užitečné věci. Z toho vyplývá otázka: k čemu mi je telefon, do kterého si tyto programy nemůžu nainstalovat a stabilně jej používat? Pokud to myslíte s tradingem na mobilních počítačích vážně, zvolte stabilitu a tou je řešení Apple a já vám budu tiše závidět :) (tu)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
pss - na BlackBerry 8820 je to veľmi pomalé, značne nepohodlné, ale obchodovať sa pravdepodobne dá. Ja som cez to nikdy obchod neotvoril, ale sledoval som P/L otvorenej pozície.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.