Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Aplikace pro mobilní trading - iSwim


Doporučené příspěvky

tomas262,
mam HTC TP2 a som velmi spokojny. Odpal odtial kraviny ako HT Sense a hned ten telefon pojde sviznejsie. Ja pouzivam SPB shell a v poho.

All,
Spat k iSwim (iPhone) vs thinkAnywhere (Windows). Na thinkAnywhere som si zvykol a okrem nemoznosti zadavat combo prikazy si myslim, ze je podstatne prehladnejsi ako iSwim. Nie som velmi zalozeny na pekne tlacitka, takze radsej mam velke prehladne grafy na celu obrazovku v thinkAnywhere ako prtave grafy v iSwim ale krasne tlacitka a krajsi skin. Priatelka ma iPhone takze pouzivam obe aplikacie.

Ak mi viete niekto poradit jednoduchu app na Windows Mobile, ktora mi zobrazi hodnoty pre vybrane podklady budem velmi vdacny. Ide mi o nieco take ako je v HT Sense zalozka Stocks. Vyslovene len o zobrazenie hodnot indexov a akcii. Kludnej aj oneskorenych. Nechcem nic komplikovane a velke ako napr. Stock Monitor. Dik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fubu:
-------------------------------------------------------

>
> Ak mi viete niekto poradit jednoduchu app na
> Windows Mobile, ktora mi zobrazi hodnoty pre
> vybrane podklady budem velmi vdacny. Ide mi o
> nieco take ako je v HT Sense zalozka Stocks.
> Vyslovene len o zobrazenie hodnot indexov a akcii.
> Kludnej aj oneskorenych. Nechcem nic komplikovane
> a velke ako napr. Stock Monitor. Dik.


MSN Money. Je to ke stažení přes Windows Marketplace.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vážené dámi a páni.
Mám taký malý dotaz. Všetci tu spomínate HTC. Ale aké HTC??? iPhone je jeden jediný a aj ten vyrábajú v rôznych kapacitách pamäte, ale HTC sú desiatky. Ja osobne som začínal s HTC Touch Cruise (P3540) na ktorom som používal MT4 a prešiel som na HTC HD2, ktorý je absolútna špička vo svete. Používam na ňom MT4 a neviem si ho vynachváliť. Pracuje presne a rýchlo. Nezatracujem iPhone, ale treba si urobiť prehľad vo viacerých kategóriách mobilných telefónov. To je len taká malá informácia, aby ste videli aj druhú stranu mince. Takže moje odporúčanie je HTC HD2. Prajem všetkým pekný deň. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim Vás,
nevedel by niekto z Vás poradiť.Neviem či má niekto skusenosti s obchodovaním cez IB prostredníctvom ihone 3GS a HTC HD2...čo myslíte,aký tel. je vyhodnejší?Viem,že HTC je parametrov lepši a vykonejší avšak nemusí mať dobrú multimedialnu podpru od IB..
Vďaka moc..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

No já napíšu k tomu HD2. Sám mám HTC HD2 a zjistil jsem zajímavou věc - aplikace iSwim je už dnes dostupná nejen pro iPhone ale na stránkách thinkorswim je už i verze pro pocket PC a na HD2ojce to jede.

Já bych ale potřeboval poradit s něčím... Přes telefon jsem ještě data tahat nezkoušel, takže první co jsem na telefonu udělal bylo právě vyzkoušení iSwim. Problém je, že bych potřeboval něco, co bych mohl napojit na IB. Je nějaká mobilní aplikace která dokáže napojit IB? Nebo to nějak jde i na iswimu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 4 týdny později...

Dobrý večer,
momentálně jsem v situaci kdy musím řešit mobilní obchodování. Do této chvíle jsem obchodoval přes InfinityB a Sierru, ale v současné chvíli jsem musel změnit zaměstnavatele a nedovolím si od 15.30-17.00 vytáhnout notebook a obchodovat tak jako u predchoziho zamestnavatele. Obchodování mně zatím neživí, obchoduji 5 měsíců live s velmi pozvolným růstem účtu.
Jsem rozhodnut pro HTC Touch Diamond2 z bazaru kvuli ceně a dále platformu MetaTrader pro smartphony.
Mohl by mi prosím někdo pomoci s výběrem brokera? Infinity bohuzel pres mobily nejedou, takze jsem nucen si otevrit nekde druhy ucet, ale nevim vubec kde...zajima me rovnez velikost vkladu nutneho k otevreni. Pres mobil bych chtel vyresit pozicni obchodni system, kdy by mne alert upozornil na zajimavou situaci a na zaklade tohoto alertu bych zkontroloval situaci na trhu a pripadne zadal prikaz. Jde o pozicni obchodovani s cca 5-7 situacemi za mesic coz pevne verim by se pres mobil dalo zvladnout.
Predem moc dekuji za odpovedi. Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...