Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

začínám


Doporučené příspěvky

Vážení,
již několik měsíců vážně uvažuji o tomto druhu podnikání. Byl jsem již na několika seminářích pro začátečníky. Minulý týden jsem se dostal na Vaše stránky.Zdají se mě velice přehledné. Stáhl jsem si manuál, který prostuduji. Jelikož člověk začíná má v tom docela chaos.Informací je moc - líbí se mi i obchodování s SPREADY. Buďte tak laskaví a odpovězte mě čím začít. Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji hezký den,
čím začít? Na prvotní vstřebání je toho opravdu hodně. Osobně vám doporučuji přes léto strávit náš bezplatný manuál - zkuste u toho zkoumat i aktuální grafy a uvidíte, že se vám hodně věcí začne být jasnější.
Hezký článek věnující se začátku obchodování naleznete zde:
www.financnik.cz/art/zkusenosti/komodity-zaciname-obchodovat-1.html
a samozřejmě sledujte diskuzi a ptejte se - uvidíte, že za nějaký čas budete sám vědět, který obchodní přístup je vám nejbližší.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Dobrý den, můj dotaz se netýká přímo komoditního obchodování, ale přesto zkusím dotaz položit:
nemám příliš rozsáhlé zkušenosti a při vyhledávání certifikátu na jisté podkladové aktivum (ATX, emitent Raiffeisen Centrobank AG) jsem narazil v prospektu na údaj "Capital Gain Tax - Yes/No", tedy pravděpodobně zdanění výnosu. Zajímalo by mě jaký má dopad varianta "Yes" na případný výnos a kdo tuto daň odvádí. Je daň realizována automaticky při prodeji CP a na vypořádací účet již nabíhají zdaněné prostředky, nebo je třeba abych jako investor hlídal tuto daň sám? Pokud je to povinnost investora, co z uvedeného plyne, případně jaká daň je uplatněna v tomto případě? Předem děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Dobrý den všem traderům,
Server finančník sleduji asi od září 2005. Je to super! Děkuji zakladatelům Petrovi a Tomášovi.Jelikož mne nejvíce láká obchodování na Forexu, tak musím opravdu velmi poděkovat Sidovi za kurz, ale i příspěvky v diskuzích. Je to vemi poučné a inspirující. O forexu jsem slyšel poprvé asi v roce 2000 ,kdy mne kdosi telefonicky :) přesvědčoval,že teď je pravá chvíle , abych jim dal 100 k Kč a oni za mne koupějí USD a já na tom vydělám . Nic jsem jim nedal, ale začal jsem přemýšlet o tom co je to vlastně za obchod.Tehdy jsem bohužel pro mne neměl dost volného času abych se tomu mohl více věnovat. Až nyní mám čas a i začínám chápat díky finančníku a radám traderů pravidla a zákonitosti trhů. Zatím jsem na demu VT, ale brzy otevřu ostrý účet. Určitě bych se k tomu nedostal, nebýt tohoto serveru. Ještě jednou díky a dobré obchody všem (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

To Peter a Tomáš.
dnes sa registrovala na fórum moja manželka, ale aj keď registrácia prebehla bez problémov, neprišiel jej žiadny mail, ktorým by si mohla aktivovať prístup na fórum a ani jej heslo nie je aktívne. Neviete, čím sa to mohlo stať, resp. čo treba urobiť, aby sa mohla zapojiť do diskusie?
Ďakujem.Martin.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...