Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Aktuální trhy z pohledu intradenního obchodníka akciových indexů


Doporučené příspěvky

Majkle taky to tak delam, ale taky na druhou stranu vim ze i v takovych chopech mam profity a tak jsem valil plnil plan na 100% ale byl to samy SL par obchodu dojelo tesne pred PT ale nic. Ten minuly tyden me hodne psychicky vycerpal trosku jsem se navezl do DD no ale budu makat dal a vyhrabu se z toho.... Jinak dneska krasny trend (NQ) ale pro muj styl to neni tak jsem stranou

Diky za clanek, takovy prakticky priklad je super (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Článek jsem si přečetl několikrát. Poprvé jsem si říkal -"hm - což takhle nastavit do denního grafu mentální stopky, po jejichž překročení bych si pustil intradenní graf a obchodoval ?". Potom jsem si článek přečetl podruhé a uvědomil jsem si že to vlastně v článku už je ! Alexander Elder má systém Triple Screen, já bych todle nazval Double Screen, prostě obchodovat intradenní graf podle situace na denním grafu.

Výborný článek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já mám k hlavnímu TF paralelně zobrazený ještě 15 min a 60 min graf. Hlavně bez 60 min grafu si nedokážu vůbec úspěšný trading představit. Mám na mysli hlavně zobchodovat velké pohyby a mít vyšší procentuální úspěšnost. Stavím na tom svojí "výhodu" v tom smyslu, že každý den před obchodováním se podívám na situaci komplexně a očekávám podle toho určitý pohyb. Hlavně mezi S/R, které si do grafu zakreslím. Trend je jedna z hlavních výhod, které jsou dostupné naprosto každému, proto je škoda ho nevyužít.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...