Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Psychologie obchodování 35: stres


Doporučené příspěvky

PavelK

cloveka prekvapi, pokud treba nikdy nemeditoval, jake zmeny vedomi a jak rychle muze takova "blba dvacetiminutovka" indukovat, ze ;-). Ale lidi jsou nejruzneji citlivi na tyto veci, takze se to chova kazdemu jinak. Plus, podstatne hlavne je, co v dlouhodobem horizontu z meditace probublava do zivota a do tradingu. Pomaaalicku "to the Zone" (Douglasuv termin)

tak jsem rada ze chutna

-- Mirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 34
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pavel K., v tvojom poslednom commente sa absolútne vidím, aj keď som meditácie ešte neskúšal. Ale poznám sa a viem, že až to skúsim, pravdepodobne dopadnem rovnako. Je to pre mňa veľmi inšpiratívny a motivujúci comment, vďaka.

Tomášove, a techniky mnohých ďalších teda už poznáme, ak by to bolo možné, veľmi by ma zaujímalo, ako k odbúravaniu stresu pristupuje Petr, a v neposlednom rade, či ho vôbec pociťuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,

s pokorou k teme a respektom voci vsetkym,len kratko. Ja ja som veriaci, ale meditacia (trancendental meditation) mi vobec nepripada protireciaca viere, chalani. Neviem, podla mna v tichu sediet a dychat je menej protikrestanske, ako napriklat pozerat do blbej bedne (TV) alebo sa rozculovad, ze mi niekto zaparkoval pred nosom na parkovisku. Pekne o tom hovori knaz na oficialnej stranke Transcendental meditation www.tm.org/, ktory medituje 30 rokov.

Pavol to povedal pekne..vsetko je dovolene, nie vsetko prospesne. Ak vies z meditacie vybrat benefit a zostat zakoreneny vo svojom presvedceni, moze ta to dokonca posunut vo vlastnej viere.

Have a nice trade, folks.

(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

×
×
  • Vytvořit...