Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Financnik.cz

Diskuze k článku: Program MultiCharts: špičkový analytický, backestový a obchodní software

Doporučené příspěvky

Diky Tomasi za clanok

Urcite vyskusam, chcel som sa len opytat ze ci si program vytvori v pocitaci adresar do ktoreho uklada historicke data ktore si natiahne od poskytovatela dat. Ide mi o to vytvorit si v pocitaci databazu historickych tickovych a intradennych dat tak ako to robi Ninja trader, pretoze vacsina mne cenovo dostupnych datafeedov poskytuje obmedzenu tickovu historiu a ja si tuto historiu mozem takymto sposobom sam vybudovat. Dakujem za odpoved

Tom

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dakujem za clanok, zaujimalo by ma porovnanie so Sierra Charts. Rozhodujem sa, doktoreho programu ist, a oba sa mi zdaju celkom slusne.
Je MultiCHarts vyrazne lepsi ako SierraChart?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
MultiCharts (plná verze) vs. Sierra je jako Ferrari vs. Škoda Superb. Sierra je dobrý program s mnoha možnostmi, ale MCH (pokud hovoříme o plné verzi, ne verzi DT) je o několik levelů dále, obzvláště se všemi možnostmi, které nabízí. V porovnání MCH DT (verze jen pro diskréční obchodování) vs Sierra určitě vítězí Sierra.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím Tomáši, dneska jste se mi dobře trefil do tématu.

Zajímá mě Váš názor na vhodnost využití easylanguage pro statistické arbitráže versus řešení DDT API Interactive Brokers propojené v Excelu.

Díky, E

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Řešit arbitráže v MCH lze. MCH jsem však pořídil až po té, co jsem měl hotové Excel řešení. Proto jsem se o MCH + arbitráže hlouběji nezajímal.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Díky za zajímavý článek. Mám jednu otázku na kohokoliv kdo již s programem pracoval a to jaký programovací jazyk MultiCharts při programování strategií vyžadují?

Díky, Jarda

P.S. Mám doma trabanta, tedy Genesis Trade Navigator v kterém naprogramovat strategii bez znalostí programování trvá pár minut (když vím co chci).

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jedná se o jazyk EasyLanguage, který používá TradeStation. Je lehce náročnější než Genesis, ale dá se velmi rychle zvládnout. Také existuje mnoho literatury, stačí zadat EasyLanguage do Google.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.