Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Různé typy grafů – díl 3, range bary


Doporučené příspěvky

.:OMAR:. Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dopoučujii na trh TF Range Bary s periodou 15.
> Nastavení indikátoru ala finwin a sledujte 2V.
>
>

nic moc ti povím :D (tu) signálů jako šafránu, ale když už přijde tak docela slušný. Mě na RB nevyhovuje to, že občas "nestíhám" svíce a pak zase čekám půl hodiny než se jedna dokončí :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky, takže to může být docela problém, protože podle DOM okna je občas takový stav (hlavně při divočejším trhu), že LAST je hodně jinde (třeba i 3 pips) než ASK nebo BID. A pokud se dá příkaz třeba 2 pips nad HIGH úsečky, tak na grafu to může vypadat, že tam úsečka nedošla, protože vidím LAST cenu, ale ve skutečnosti se příkaz vyplnil, protože ASK cena tam byla.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

blaze-ma:
To že tam byla ASK cena ještě neznamená, že by se příkaz vyplnil. Aby se vyplnil, musí cena ASK najít protistranu. Pokud ji najde a obchod se spáruje, naskočí tam cena LAST. Pokud tedy není trh extra rychlý a nedojde k výpadku dat.

Zase někdo kdo se soustředí na téměř nepodstané věci. Vztah bid-ask je na velmi likvidních trzích jako je ropa nebo akciové indexy v naprosté většině max. 2 ticky, takže dokud nebudeš obchodovat 10 kontraktů tak neřeš vztah BID-ASK a soustřeď se na důležitěší věci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

.:OMAR:. Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dopoučujii na trh TF Range Bary s periodou 15.
> Nastavení indikátoru ala finwin a sledujte 2V.
>
>


Tak pokud to v rámci obch. systému funguje, proč ne. Ale já si to moc neumím představit :) Na TFku používám 6 bodový range a přijde mi to ještě moc. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

.:OMAR:. Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dopoučujii na trh TF Range Bary s periodou 15.
> Nastavení indikátoru ala finwin a sledujte 2V.
>
>


Zdravím .:OMAR:., tím 2V myslíš pattern 2V? Taky jedu na RNG 15 a myslím, že to jde. Občas sice čekačka, ale signály docela fajn, hlavně ve spojení s Globex pivoty. Odkud bereš data? Zkusil jsem porovnat range bar data od IB a Zen-Fire a nějaké rozdíly tam jsou (IB neposkytuje klasická ticková data). Nejsou šílené, ale jsou. Na IB se ty rozdíly dají kompenzovat tím, že čas od času, hlavně před nějakým vstupem, pokud je na to čas, je možno aktualizovat data 5-sekundovými daty (nikoliv 30-sekundovými, je třeba to v SC nastavit). Jakou máš zkušenost s periodou 15? Díky za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

Zdravíčko, měl bych dotaz na který už možná někdo odpověděl, ale je tu už tolik příspěvků, že vyhledavač nachází 200 různých témat.
Má smysl testovat OS na range barceh a dalších alternativních grafech na neplacených datech ? Např. klasicky zenfire NT...převážně mám na mysli replay data. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...