Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím,poradíte někdo jak určit zda se jedná již o 1)vrchol?Nedaří se mě ho určit např.dneska je zde vidět proražení formace 1-2-3 high Joe Rosse...jenže já naletěl a již jsem vzal předtím short J.R jsem odhalil až potom a končil v malé ztrátě!!Prosímvás jak nejlépe určit definitivní vrchol?Případně již s tendencí jít dolů!"alá Fibonacci...? 2)je také na toto definování nějaký platný Joe Rosse? Prosím uvedte několik možností včetně řešení od J.R jak tedy nejlépe definovat ukončení růstu a tendenci k poklesu? 3) Nebo nejlépe jak určit již konec vrcholu na grafu??... Předpokládám,že svým dotazem opakuji již tisíckrát řešené,ale co naplat. sláva dnešním vítězům,čest poraženým :)

10855

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já mám otestované trendové patterny z FINWINU od začátku roku do září na 5min TF (7-12hod) a mechanicky se to podle mě obchodovat nedá ,nenašel jsem hodnotu SL-PT ,která by byla za tuto dobu v zisku ,nebo jen mírně ,jsou tam dobré vstupy ,problém je s výstupy ,hledám ted na ně něco vhodného a otestuju znovu + zkusím ještě přidat protitrendové a pak se uvidí jestli se tím budu dál zabývat ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hankeys

vaci ktore radis xjamesovi su dost nebezpecne. trosku analyzy by tochcelo

1) na Fx su preukazatelne vacsie pohyby.
2) koli obrovskej likvidite a prave koli dovodu vacssich pohybov je nezmysel skakat do protitrendovych obchdov.

co sa tyka FinWinu na Fx. tak by som sa sustredil na to ci vobec niekto z realnych obchodnikov ktory finwin obchoduju , ho obchoduju na Fx. osobne o tom pochybujem ale je to len pocit ;). obchodovat Fx bez toho aby som mal predstavu ako funguje a na zaklade nejakych liniek a ciarociek z CCI nieje ten najlepsi napad.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to alter, airmike - svoje poznatky zde píši na základě dlouhodobého sledování trhu (asi tak rok a půl). chtěl bych se Vás zeptat, jestli v poslední době (zpátky tak 14 dnů) jste viděli nějakej krásnej trendující FX pár? prostě to teď vidím jako na houpačce a komodity, případně indexy se mně zdaj v poslední době jako lepší trhy.
Jinak sem neradil, že by se měl hned do něčeho pouštět.... bez backtestu a důvěry v obchodní plán to prostě nepůjde

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike
děkuji zase za výstižné jako vždycky od tebe a také díky za nasměrování v oddělení brokerov.Tedy já samozřejmě jedu jen co se krátce otevřených pozic týče,ale ty tvrdíš,že tedy třeba na fibonaccim nemám "chytat celodenní vrchol abych pak odhadl další pohyby?Mě se stane,že je samozřejmě často ještě posunut a poznat vrchol pokud byla proražena resistence není vždycky snadné!
A není na to nějaký trik na rozpoznání VRCHOLŮ nebo alespon ukazatel(indikátor)?A nebo se tedy nepletu a vrchol (příp.minimum)NEMÁ cenu chytat?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...