Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pietro: kdyz vydrzisdo zitra, dam sem indikator k dispozici.
Input jsou promenne, ktere jsou na vstupu do daneho systemu - tj predevsim cena a parametry indikatoru. Vystup je jednak indikatory ktere chces zobrazit (respektive jejich hodnoty, abych byl presny), u obchodnich systemu pak navic zobrazeni trendu (to je ten bejk a medved dole ;)), vstupni body (to jsou ty sipky) a vlestni vstupy / vystupy z trhu.
dzink

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
ak mate niekto zaujem tak mam komplet prelozene obchodovanie podla Woodiho chanelu. Ma to ale viac ako 2000kB. Ak mate zaujem tak to rad poslem na mail.
Hlaste sa na : chylo1@azet.sk

Hned ako budem mat cas tak pripravim aj obchodovanie podla AOS VT-stop revers system upravene podla mojich skusenosti a mozete zacat testovat. Prihodim aj obrazky.

Sid : inak skusal som si naprogramovat ten FISH ale som taky PC analfabet ze mi to nefungovalo tak teraz neviem co s tym lebo sa mi to zda velmi zaujimave. Pomoooc... dakujem
Viem ze to chcem bez prace ale nemam cas sa s tym hrat a ani tomu nerozumiem tak promin.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Standby
Pokud ti dobře signalizuje dvojité MA s RSI vstupy, je dobré používat pro výstupy jiný indikátor (alespoň podle mých zkušeností). Dobrý je v tomto směru nějaký indikátor trendu, např. DMI, ADX atp. Na fóru VT je k mání něco podobného. Daný AOS pracuje se čtyřmi WMA rozdělenými na 2+2 na principu "rukávu" (tunelu). Dva MA jsem si nastavil na WMA 5 a 20 a další (tvořící "rukáv") na hodnoty WMA 144 a 233 (dle Fibonacci). V originále je nastavení 21,34,55 a 144 (poslední hodnota jako trend). Princip spočívá v tom, že když jsou WMA 5,20 nad "rukávem" je to long trend a když pod "rukávem" short trend. (Viz obrázek dnešní dopoledne 3.8. u EUR/USD). Používá se na 30 min. grafy, pro intradenní na 5 min. scalping. Na můj vkus je tam sice hodně vstupů (červené a zelené kosočtverce) a člověk to musí ovládat i ručně, hlavně vzhledem k indikaci DMI, kdy čtyři DMI jsou propojeny se čtyřmi MA (i barevně). Ale kontrolu vstupů a výstupů přes ADX a DMI (spodní graf) to signalizuje spolehlivě. Když na tom někdo založí svůj AOS, asi to trochu funguje..:-).
Takže skromná rada pro výstupy při použití MA - použít jiný indikátor než MA, např. ADX nebo DMI s trendy.
SID




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cus, taky pilne zkousim ruzne kombinace TA indikatoru, mozna by nebylo spatny zalozit vlakna na jednotlivy indikatory a tam si ukazovat pripady, kdy to vyslo a kdy ne a analyzovat vyhody a nevyhody pouziti ... jako prvniho adepta bych navrhnul Woody's CCI ... co vy na to ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To SID:

no taky me to napadlo, ale takhle se zase v jednom vlakne probiraji vsechny indikatory a AOS a za rok tu budeme mit 200 stranek vlakna ve kterych se bude clovek dost tezko orientovat. Kdyby se par lidi na nejakym indikatoru shodlo, tak bych klidne to vlakno zalozil

mimochodem : co myslis slovy "filtr" a "buffer" v tom prispevku o AOS s indikátory W%R, RSI, CCI(Turbo)

dik

To All:
Pacho mi ted poslal ten preklad k Woody's CCI - mno, ja uz tenhle samej dokument cetl v anglictine a prijde mi to jako hrozna vymejvarna mozku - porad tam opakujou ... nekoukej na ceny, zrus vsechny ostatni indikatory a AOS, vyuzivej poze paterny a signaly z Woody's CCI ... Woody to tak dela, proc bys to mel delat jinak ... tyhle vety tvorej asi tak 70% toho dokumentu ... "vo co gou" by se tam dalo napsat asi tak na trech strankach a tenhle dokument jich ma v originale 52


Link to comment
Sdílet pomocí služby

To L.A.
S tvým názorem na Woodies CCI a boom popis toho "jak je to vše úžasné" souhlas. Taky jsem to cca před dvěma lety četl (nějaká nová verze snad není) a měl jsem z toho přesně stejný pocit. Žádný indikátor nemůže být všemocný a poslouchat rady typu: "vše pryč - Woodies je nej.," a zbavovat se prověřených MA,RSI, W%R, DMI atd. mi připadá dost stupidní. Je to pořád jen klasický 14-denní CCI vylepšený o souběžné 6-denní turbo. Úspěchy na komoditách to někomu určitě dlouhodobě přináší, ale pro FX bych to doporučil jen jako doplňující indikátor ve spojení s něčím dalším a jiného typu.

K počtu vláken: je zde ještě jedno vlákno Forex a TA, tady tohle vlákno je spíše koncipováno pro indikátory v AOS.

K filtrům a la buffer(bumper): některé AOS mají funkci, kde je vstupní/výstupní údaj s danými indikátory ještě filtrován. Dost často se používá právě buffer(nárazník), který spustí/vypne signál, když se např. dva indikátory MA přiblíží na vzdálenost menší/větší než 20 pips (to se dá různě nastavit - 10,15,20,30 pips atd.). Daný filtr je potom takový "sichr".. :)
SID


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...