Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Uplne suhlasim. Woodi je len vymyvanie mozgou . Ked som cital tak mi to pripadalo jako nejaka pyramida nebo multilevelmarketing .... teda v tom zmysle vymyvania. Ziadny indikator neni vsemocny a je to len pomocka k obchodovaniu. Indikatory v podstate ukazuju co bolo a nie co bude. Je to vacsinou priemer alebo statistika.

Dzink : nebud skrob :D dej AOS ... ja to nezvladnem naprogramovat ani za 100 let .... no nic skusim ho najst a hodim ho sem ja.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ještě jednou se vrátím k výše 2x uvedenému indikátoru 2+2 MA ("rukáv") s výstupy (exity) na DMI. Schválně jsem si dal tu práci a spočítal, že od prvního vstupu (cca kolem 8,20 hod. SELČ) otevřel AOS v 5 min. grafu 39x !! (to je šílené) pozici na buy (na 40-té poslední by se to vše uzavřelo po signálu DMI - viz na grafu DMi dole - malá červená čárka pod hranici 0,000). Pokud by někdo tento AOS použil dopoledne v reálu, měl by 36 ziskových pozic s celkovým ziskem 3162 bodů a 4 ztrátové pozice s mínusem 9 bodů. Odečteme-li spread 3x40 - 120 bodů, vychází mi to na zisk 3033 bodů - 30.330 USD za dopoledne jen na páru EUR/USD (cca 750.000,- Kč).. :). Ale teorie je šedivá a praxe mnohdy jiná.. :) :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Pacho
Nechcem si to preratat. I když vím, že to vypadá neskutečně... Uzavřelo se to vše na 1,2310. První vstup byl na 1,2175 - zisk 135 bodů. A pak jdou vstupy postupně druhý 1,2182 (128 bodů) třetí 1,2185 (125) čtvrtý 1,2186 (124) pátý 1,2192 (118) atd. Nejprve se dloooouze zamysli, vem tužku (ceruzku) a spočítej si to, než nazveš něco utopii...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...