Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Mrkněte na tento graf! Vůbec se nebojte té hustoty signálů! Na 30 minutovém grafu jsou opodstatněné! Při nejvyšší hustotě signálů jsou rozdíly mezi nákupkou a prodejkou vždy větší než 4 body! Systém nakupuje přesně na vrcholu i přesně na minimu! Otočení měn by přidalo další body navíc! Když se mrknete na levo na graf, zjistíte, kde jsem vzal těch 200+ bodů za den! Myslím si, že i při nejhorším vývoji měn tento systém zůstane v plusu! Tady dávám zvětšený graf (GBP/USD 30min, který doporučuju na tento systém)

1393

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Omlouvám se za množství příspěvků, ale napadne mě vždy něco v průběhu, budu se snažit to dát vše vždy do jednoho!

Při silném trendu by reverse měl v pár připadech na uvedeném grafu asi 4 ztráty tak po 10-15 bodech! (způsobenou pozdní reakcí RSI grafu) Takže systém by byl ještě výkonnější v případě implementace STOP LIMIT nastavené např. na 5 bodů!

Zajímal by mě váš názor na takto nastavený systém! Body navíc z reverse by "zafinancovaly" "časté signály" (při reverse tak 2x12 nákupů denně = 24x4=96bodů za spready, může se to zdát hodně, ale když se mrknete ve VT na graf co uvádím, tak ty výkyvy ceny ten spread zvládnou a jak říkám odměnou nám budu pozice při denním minimu i maximu. Takže např. když libra tak jak to má ve zvyku vyletí o 120 bodů nahoru a pak to zase zpátky "srovná" máme zisk 240 bodů, šum se samozafinancuje, takže končíme se slušným výsledkem. Může se stát, při silném trendu, že reverse mi otočí měnu a modrá tak o 10-15 výš než červená, to by měl ošetřit stop limit, ale i bez něj to bude velmi výnosné!

Myslím, že si tento systém zaslouží REVERSE mode (i možný stop limit)

Pokud někdo zvás zběhlý v programování vidí stejně jako já možnou extrémní ziskovost tohoto systému, prosím vložte tam tyto dvě funkce, hodně lidí to pak po vyzkoušení na demu ocení!

Věřím, že se nějaká dobrá duše najde ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2rhombic1: Nepředpokladam, ze jsi to pocital live, tudiz na statickem grafu - takze predpokladam Open na dalsi svicce po signalu (Open se neotvira na svicce kde je sipka, az na te dalsi - logicky - podivej se na ) a Close je Close na svicce se signalem. Zkus si to prepociat. Mozna, ze tento posledni tyden budes i tak ziskovy. Pak si zkus nektery jiny tyden, treba z brezna... posledni tyden se vydelavalo i bez AOS. O dvoutisicich pipech mesicne si skutecne muzes nechat jen zdat, Ameriku neobjevujes, jen to asi spatne pocitas - vsechny tyhle AOSy uz vetsina zdejsich forexových pardalu prolezla horem dolem a zadny zazrak to neni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to:rhombic1

Z takého krátkeho úseku sa dá tažko posúdit výkonnosť akéhokoľvek systému, potrebuješ spätné dáta aspoń 1rok staré a preveriť to na nich .Pre lepšie porovnávanie si nahraj pod AOS profit display.Pri VT platforme AOS nakupuje a predáva až po uzavretí sviečky.Pri Tvojom líniovom grafe sa dá dosť tažko posúdiť,kedy predával a kupoval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za názor! Netvrdím, že objevuju Ameriku ani ji objevit nechci :) 2000 pip měsíčně sem řekl ve snění ve velkých čislech, berte to s rezervou! Tvoji kritiku CAVE beru, ale rád bych ti dokázal (až mi někdo, třebas Ty, pomůžete přidělat reverse, může být i STOP limit, když se vám bude chtít), že je to velmi ziskový systém!
Co se týče tvé věty: ,, všechny tyhle AOSy už většina zdejších forexových pardalu prolezla horem dolem a žadny zázra,k to neni" tak k tomu říkám jedno, prolezl jsem doporučované systémy na VT foru i Sidem oblíbené a doporučené (jeho TOP10) ze strany 53, z těch reverzních jsem se díval na level stop reverse (různé obměny). Tyto systémy generují taky hodně signálů, ale když si je dáš do 30 minutového grafu společně s MA of RSI nastavený na těch hodnotách co jsem uvedl, MA of RSI stihne podstatně lépe zareagovat na minima a maxima a o to si myslím jde! Pak ještě jde o to, aby při nízké volatilitě nedělal moc chyb a myslí, že jich moc nedělá. Jak říkám, jediný možný způsob, jak si toto nastavení prověřit je na demu. Jenže pořád nemám reverse funkci. Už jsem napsal svůj problém i na VT fóru, tak snad mi někdo pomůže třebas tam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rhombic1:
najdi si tady v diskuzi "profit display" - je tady dokonce několikrát. Aplikuj ho do svého AOS (myslím, že pokud tomu věnuješ aspoň tolik času, jako posílání příspěvků do tohoto vlákna, tak to do zítřka zvládneš... :)), a pak teprve posuzuj výsledky. Jedeš na zobrazení bez svící, které velmi "lže" - nevidíš OHLC. Takže možná budeš překvapen, jaké budou skutečné výsledky tvého AOS...
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to rhombic:
takhle filtruju přez juice já. ve skriptu má juice 2 výstupy, který v okně dávaj zelenou a červenou barvu indikátoru. Trend je, když je to zelený a zároveň ne červený (aspoň tak jsem to pochopil). Takže to můžeš filtrovat tak, že si dáš podmínku pro sell i buy, že ten červenej je mensi nebo rovno nule a navic ten zelenej je větší než nějaká hranice, kterou si pozorováním stanovíš (radím hodně malou, nebo přijdeš o signál při breakoutech).
Hoď sem pak obrázek, co to s tím udělá, podle mě se krásně sníží počet zbytečných obchodů, ale uvidíš. Nebo to pošli na euforos@seznam.cz Jo a ještě něco, až to budeš sem dávat, nebo mě posílat, zobraz to ve svíčkách, ať jsou hezky vidět. Vono to jak je svíčka dlouhá dělá se systémem docela dost, zvlášť, když ho necháš obchodovat samostatně.
Indikátor juice je myslím tady na foru, jestli ne, tak ho najdeš na VT foru.
Grafu zdar:)
Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to rhombic1 Pridal som do tvojho systemu profit dysplay. Dalej chcem povedat len tolko, ze mame proste smolu, ze sa prikazy vykonavaju az po CLOSE sviecky. A tiez ako ostatny odporucam svieckovy graf. Prikladam obrazok so systemom (BEZ SPREADU) Prepac ale skor si myslim,ze by si o tych 2000 pipsov prisiel. Vsetkym prajem vela pipsov na ucet.

1399

1400

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nastavil jsem 5000 svicek Options -> Properties -> General -> Communication

Pockam jak to bude 24.5. - to budou 3 mesice, jestli to dojede na 1500 tak to je prumer 500 pips na mesic :D

Schaff jsem zkusil letmo, ale jeste se na nej podivam, jinak ja Shaff jako indikator pouzivam pro svuj system - ale asi se na nej vykaslu kdyz jsem videl tohle.... Jestli ten Level-Stop bude tolik vydelavat porad, tak ho proste pustim a pujdu na golf. Vsimete si hlavne minimalni vyse risku - jen do 50 pips. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...