Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

bachmann tu před nějakou dobou psal o tom, že ADX z MT a VT nejsou totožné - já jsem narazil na stejný problém.
To co je v MT definovano jako "Average Directional Movement Index" je totiž bůhví co, ale určitě ne totéž co stejnojmenný indikátor z VT.

Pro zájemce jsem narazil na script pro MT, který by toto měl řešit:
www.xeatrade.com/trading/11/A/331.html

Křivky z tohoto indikátoru jsou téměř totožné s VT, ale přesto ne uplně - domnívám se, že tady jde už spíš o problém, že téměř ani jedna svíčka z MT není totožná s VT a u těch krátkých se to asi hodně projeví i na grafu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj side
ja teda pozici otevru a zavru kazdej den radeji po zkusenostech dele nedrzim je to skoda pipsu ktere me utecou.
protoze delam uz jen libru a pozici drzim kdyz tak max 2 dny ale kdyz ji drzim druhej den tak samozrejme ze prijdu o nakej pips proto radeji zavru a druhej den zas otevru.Nebudu se tady rozkecavat ja moc na fora nechodim spis kecam na icq , jen ze zvedavosti rekl bys me koliks udal pips ct a pa 26 a 27.4

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mirekkolacek: Kdysy tady byl zminen system "Urban Pluto Trading Method" (http://www.strategybuilderfx.com/forums/showthread.php?t=16030) Obchoduje se na 5m timeframe na cable prinejmensi je to zajimavy system ja ho nikdy nezkousel protoze bohuzel zatim nemohu venovat tradingu tolik casu kolik vyzaduje tento system pri obchodovani. Nicmene preklad mam a prikladam PS: Ze zacatku to vypada jako by to vymyslel nejaky pacient z Bohnic ale nakonec to vsechno zapadne do sebe a je neskutecne jak to autor dokazal popsat a vysvetlit, jo a indikatory jsou pro MT Mira

1324

Link to comment
Sdílet pomocí služby

FiXa – Economic data breakout systém 1) Popis: S kolegou Koblihem jsme vytvořili AOS který nastavuje objednávky dle události z EC. Systém natahuje data z CSV souboru a dle nastaveni poctu minut nastavuje předem entry objednávky. Verze je pro MT4 2) Jak systém funguje A) Nastavení EA MailErr - Pokud true posila mail když nastane chyba MailOrder - pokud true posila mail při nastavení nove objednávky NumOfMinutes - Počet minut před daty kdy se má nastavit orders Lots - Počet lotu DeleteOrdersAfter - Počet minut od času vyhlášení události kdy smažu pending orders pokud nejsou exekuovany BreakEven - Počet pips pro posunuty do BE EOD - Hodina kdy zavru všechny objednávky TrailingSL -Počet pips pro tr. sl 0==Nepouziva se ModifyBeforeNext -Počet minut před daty kdy se mají modifikovat již nastavené orders (SL,Close atd) pojistka proti otočení dosavadního trendu CloseAfterPips - pokud profit dosáhne CloseAfterPips a bude zbývat ModifyBeforeNext minut k vyhlášeni nové události bude objednávka uzavřena Není zohledněna timezone brokera tzn: události v csv soubou se musí použivat stejnou timezone jako váš broker, pro ibfx je to GMT B) Nastaveni v CSV | Název souboru: YYYYMMDD.txt | Formát Souboru: CSV, oddělovač ;(středník) | Struktura souboru: | Sloupce: | 0. ID události (integer) | 1. měnový par [EURUSD, USDJPY, atd] | 2. datum události [YYYYMMDD] | 3. čas události | 4. název události | 5. důležitost události [A, B, B+, B-, atd.] - nyní se nepoužívá | 6. aktuální hodnota - nyní se nepoužívá | 7. předpověď - nyní se nepoužívá | 8. entry PIPS – počet pips od aktuální ceny kde budou entry objednávky | 9. SL pro konkrétní událost | 10. PT pro konkrétní událost Důležitý je sloupec ID používá se jako MagicNumber u nastavení a kontroly objednávek. Čili pokud budu mít dva řádky v csv a pro ně dvě ruzné ID budou nastaveny dvě objednávky pokud bude stejné ID bude nastavena jen jedna objednávka pro obě události, využívá se to když jsou data vyhlášeny krátce po sobě a chci mít na grafu přehled o všech datech, jinak to lze samozřejmě řešit jen jedním řádkem v csv souboru. Pro každý den je nový soubor název je ve tvaru YYYYMMDD.txt 3) Další info Na grafu se uvádí jestli data byly vyhlášeny nebo ne, pokud má událost nastavenou objednávku je pod ní vidět jaká to je objednávka jaký má ticket 4) Co bude dál? V současné době pracujeme na verzi která bude „inteligentní“ bude sama stahovat data a navíc se bude rozhodovat jak obchodovat po vyhlášení události atp. (máme rychlý zdroj na výsledky událostí, předpoklad, min. výsledek ), ale abychom se dobrali k nějakému výsledku potřebujeme fundamentalisty (zkušené) kteří nám pomohou objasnit nějaké nejasnosti je to na vetší povídání pokud má někdo zájem podílet se na dalším vývoji ať se ozve na můj mail (v profilu) Přilohy: FiXa.mq4 – nahrát do adresáře MT4/experts 20060502.txt – dat. Soubor pro 02.05.2006 nahrát do adresáře MT4/Experts/files a dnešní screen shoty pro EUR a GBP

1336

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj
Mám tu z VT fora zajímavý indikátor. Měl by ukazovat breakouty. Takže něco pro forex dost zásadního. Ještě jsem to neskoušel, protože jsem nemocný a nemám přístup k platformě, takže bez záruky-nicméně článek podle kterého to napsali pro VT byl více než zajímavý. Tady je link: www.page88.co.za/cr/data/EBS_Sterling_ White_Paper_-_Trading_the_Intraday.pdf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Mám tu z VT fora zajímavý indikátor. Měl by ukazovat breakouty. Takže něco pro forex dost zásadního. Ještě jsem to neskoušel, protože jsem nemocný a nemám přístup k platformě, takže bez záruky-nicméně článek podle kterého to napsali pro VT byl více než zajímavý. Tady je to co hledat: EBS_Sterling_ White_Paper_-_Trading_the_Intraday.pdf

1337

1338

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Volf:

Už jsem se díval na ten příspěvek od euforos a měl jsem celkem problém to najít, ale přes VT fóru jsem se k tomu dopracoval. Zatím jsem to nějak nestudoval. Přílohy jdou tady špatně přikládat a někdy to nefunguje. Zkus v google hledat přesně tyhle klíčová slova: congestion count a Sterling - trading the intraday stop go. Najdeš hned na prvním místě odkazy na pdf.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...