michal-administrator

Sierra Chart a její možnosti II

Doporučené příspěvky

Může mi poradit někdo jak na to dle přiložených obrázků: Otevřel jsem si graf YMH2 a přidal k němu do dalších regionů CCI14 a CCI50(FinWin) v SC. Rád bych tyto dva přidané regiony se CCI odpojil, protože se mi zdá a mám pocit, že celý graf, který mám otevřený jako hlavní na jedné obrazovce je kvůli těmto dalším dvěma regionům deformovaný a zploštělý. Smyslem celého je,že po propojení s IB chci, aby oba grafy jak v IB(charttrader) tak v SC vypadaly stejně. Jak na to? Kde mám hledat řešení? Předem děkuji za pomoc. Jirka

18194

18195

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ještě myšlenka po odeslání příspěvku. Oba snímky byly dělány bez propojení TWS a SC. I když jsem vytvořil graf pouze v TWS a přidal tam CCI tak mi to graf také sploštilo kvůli místu. Je možné, že dojde po propojení obou k úpravě v SC?
Jirka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den

Potřeboval bych poradit s nastavením Fibonacci Auto Retracemnet indikátorem. Vykresluje se mi od začátku grafu, ale já bych potřeboval, aby se vykresloval jen během obchodních hodin, tedy 15:30 až 22:15. Hledal jsem různě ve vláknech, ale na žádnou rozumnou radu jsem nenarazil :-(

Deenius

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To: e_michal Děkuju za tip. To už jsem zkoušel. To mi ten graf potom celý začíná od 15:30. Já bych však potřeboval, aby pouze ten indikátor začínal od 15:30. Viz. obrázek.

18635

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Omlouvám se, pokud existuje elegantnější řešení. Já mám takhle zobrazované OHL. Vytvořím si nový graf se stejnými parametry, ale pouze s rozsahem času RTH. A potom v hlavním grafu použiju Study/Price Overlay a v parametru Study to Overlay si vyberu onen další graf a z něj požadovanou Study. Samozřejmě je nutné došolíchat i další parametry (Chart Region atdatd).

Bohužel problémy se objevují při rozdílných přechodech z/na letní časy. Abych to nemusel furt přepisovat, tak jsem si zvolil pro zobrazení americké časové pásmo (já třeba NY).

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Deenius, Celý graf ti začne od 15:30, pokud změníš Start time. Pokud zadáš Evening Sesionn 15:30 a Start time necháš na 00:00 měl by se Fib, VWAP atp. vykreslit od 15:30. Mělo by to fungovat viz. scren. M

18637

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To: firebit

Neomlouvej se to, že se snažíš někomu poradit ;) Vyzkoušel jsem tvůj nápad a zjistil jsem, že stejné řešení doporučují i na stránkách sierry. Není to však úplně ono. Děkuju však za tip.

To: e_michal

Já věděl, že jsem někde udělal chybu :) Máš pravdu, teď se to vykresluje od 15:30. Špatný je, že ikdyž zadám Evening End 22:15, tak se to vykresluje stále až do druhého dne až do 15:30, kdy se to vyresetuje.

Pamatuji si, že na workshopu backtestování FinWinu to řešili, ale v té době jsem ještě používal NinjaTrader. Takže jsem nedával pozor :) A jak by se teď při seznamování se Sierra Chart ty zkušenosti hodili. Každopádně děkuju za rady a kdyby se mi podařilo najít ještě elegantnější řešení, tak dám určitě vědět.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
deenius, mozne reseni je: 1. v Sierre mam dva grafy. Jeden je 24 hod a druhy RTH 2. v RTH grafu pridam indikator ktery chci - Fibo.... (Tady jej budes i nastavovat) 3. ve grafu 24 hod si pridej Study/Price Overlay a "prolinkuj" si indikator z RTH. Jina varianta mne nenapada. jk

18648

18649

18650

18651

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj, můžete mi poradit, jak zobrazit indikátoru z jednoho grafu v druhém? např.: v 10 min mám EMA34 a potřebuji ji zobrazit v 2 min grafu. Vím, že to tady někde je, i jsem to jeden čas používal. Ale teď to nemůžu najít :-(
předem díky. Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se