Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti II


Doporučené příspěvky

Děkuji za reakci, ale už jsem to našel.
Já tuto funkci používám při backtestu, kde chci vidět k nižšímu timeframe hrany swingů z vyšších timerfame, no a když jsem s crosshair někde v oblasti na 1min grafu, tak soušasně vidím, kde se nacházím na vyšším timeframe (ulehčuje to práci při backtestu).

Stačí zadat /Global cursor on/ a /Synchrnize charts/ současně v menu tools...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Problém: V grafu mám nastaveno například HIGH a LOW dne, nebo fibonacciho retracementy. Pokud chci backtestovat, nebo se jen prostě podívat do historie grafu, tak se graf smrskne podle toho, kde je momentální cena na koci grafu. (tedy aktuální). Pokud odstraním výše zmíněné indikátory, tak se graf upraví na běžnou výšku. Nevíte někdo prosím, jestli se dá graf nastavit, abych mohl při prohlížení historie vidět běžný graf i s fibonciho čárami? Dík Honza

20398

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj lidi,

prosím Vás dnes jsem si stáhnul poslední verzi sierry a nevím proč se mi úplně rozebraly nastavené možnosti vstupního příkazu, profit targetu a případného posouvání Sl na BE z Trade Window. Select box, ve kterém se vybírá nastavená skupina příkazů se přesunul nahoru. I když názvy souborů .twconfig mi zůstaly, jejich nastavení nikoliv.
Pokud to ručně na Trade Window přenastavím, tak vše funguje do té doby, než nastavím zkušebně nějakou jinou možnost. Prostě nevím, jak nastavení uložit.

Je to poněkud chaotický dotaz...

Věděl by někdo prosím? :)

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

ahoj, můžete mi někdo vytvořit malou pomůcku? Jedná se mi o zobrazení velikosti aktuální úsečky High-Low a minulé úsečky(číslo)
Aby se to dalo přidat jako indikátor do 2 regionu (pouze řádek se dvěma čísly). Už tady někdo něco podobného vytvořil, ale to se přidává přímo do grafu a čísla ze zobrazují nad úcečky. Bohužel v tom se nevyznám (je toho v grafu moc)
Předem dík. Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...