Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti II


Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

Ahoj všem,
používám minutový graf (2 min.) a mám zapnutý indikátor "Count Down Timer". Odečítání vteřin se mi ale dost seká Skoro pořár se mi čas seká od 2 až do 10 vteřin, prostě je tam čas 1:45 a po 8 vteřinách tam najednou skočí 1:37. Měl jsem za to, že je to připojením k internetu. Mám wifi rychlost kolem 5 - 6 Mb/s a ping (odezvu) tak 50 - 60ms a jak je známo wifi je dost nestabilní.
Minulý týden jsem si na zkoušku pořídil O2 přes pevné připojení 3,5 Mb/s, ping jsem naměřil 25ms ale tam je to ještě horší. Graf (čas) se sekne klidně i na 20 vteřin.

Je tohle normální nebo je něco špatně? Měl by se graf načítat pořád pěkně plinule a čas se přesně odečítat po vteřině? Při obchodování mi to dost vadí protože kolikrát trh za 10 - 15 vteřin urazí dost velkou vzdálenost.

Počítačem to asi také nebude. Mám stolní Intel Core (TM) 2 Q9560 @ 3.00 GHz , RAM 8GB , Windows 7 Ultimate 64 bit., což si myslím, že je dotačující.

Máte někdo nějakou radu jak tento problém vyřešit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Diverjh:

Asi tohle nechces slyset, ale jedno z tech moudrejsich rozhodnuti (nevim sice o zadnem jinem ale pro jistotu to negeneralizuju) je, zmenit datovy stream a zmenit software. Tyto problemy ma Sierra dlouhodobe a neverim ze by zrovna toto slo nejak zasadne vylepsit. Mam s cim porovnavat (e-Signal, Infinity, ZenFire, CQG...) S pocitacem ani datovym pripojenim to nema nic moc spolecneho.

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diverjh,

nie je to chyba poskytovatela internetu, takze kvoli tomu o2 rusit nemusite. Je to vlasnost, alebo mozno chyba Sierry. V nastaveniach Countdown Timera zvolte moznost "Display Continuous Time Countdown Based on Real-Time Clock", vtedy Vam bude cas odpocitavat presne, ale toto nastavenie nemusi fungovat vzdy spravne (ako pisu v popise indikatora na strankach Sierry), a to je mozno ta Vasa chyba.

Sierru by som ale kvoli tomuto urcite nemenil, ak Vam inac vyhovuje. Jednoducho si stiahnite z netu softver, ktory vam zobrazi na ploche digitalne hodiny, ktore Vam nahradia spominany indikator. Nevyhodou je, ze nebudete mat odpocitavanie do konca usecky, ale uvidite realny cas, takze si budete musiet sledovat minutaz. Mne Countdown Timer funguje bez problemov, no aj napriek tomu pouzivam spominanu utilitku. Nazov asi nemozem kvoli pravidlam spomenut, ale to rychlo najdete aj sami - tych softverov je urcite mnoho.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeste jsem si vzpomnel... SC uz nepouzivam, ale vim ze tam je volba, kdy si v milisecundach muzes urcit jak casto se budou data a potazmo i tento indikator aktualizovat. I kdyz jsem pres SC obchodoval live pet let nebo kolik :) tak dnes jsou technologie ponekud dal a co si budem nalhavat SC v tomto uz dnes lehce pokulhava. Jako IT clovek s dvacetiletou praxi to imho opravdu muzu rict. Kazdopadne jsem se s SC pomerne tezce loucil, ale o to rychleji jsem si zvykl na "nove" a dnes uz bych se k SC nevratil. Takze tak.

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SC umí totéž co NT a je mnohem, mnohem levnější. Velký pokrok udělali v posledních buildech. Jediné co mi vadí, je nemožnost ukládat nastavení barev, jako template.
Countdown timer odečítá čas podle tickových dat nebo podle času počítače. Úplně stejné nastavení je nutné vybrat v NT, takže nechápu jak to někdo může prohlásit za chybu.
SC má support na úplně jiné úrovni než NT. Na Support Boardu SC vám podpora odpoví do několika minut na fóru NT se na vás maximálně vykašle.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, chcel by som sa spýtať či neviete prečo mám odrazu len 2 módy replay: Standard Replay a Accurate Trading System Back Test Mode, predtým som ich mal asi 5 alebo 6, z týchto 2 ani jeden nejde poriadne strašne nepresne, občas mi nabehne sviečka o 10 sekúnd pozdejšie alebo sa nepohne a len odrazu ma vyhodí na SL a podobne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...