Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Poradna: Frustrace, kterou pociťujeme všichni


Doporučené příspěvky

Zajímalo by mně kolik z vás, kteří si tady "stěžují" na upadání finančníka, v reálném světě vydělává na burze peníze?

Moje domněnka je taková, že když jsem úspěšný a vydělávám, nemám potřebu se doslova navážet do serveru, který mi dal finanční svobodu a jestliže nevydělávám, tak čím je to způsobeno?
Dle mého jsou dva základní typy lidí, kteří prozatím nevydělávají na burze a navštěvují tento server -
1) ti kteří se vzdělávají a nestěžují si
2) ti kteří pořád na něco čekají, stěžují si a omlouvají tím svou neschopnost

Já osobně patřím do první skupiny nevydělávajících a chtěl jsem zareagovat na toto téma, protože mně opravdu zaujala tato diskuze.

Ty věci, které požadujete (komentování živého obchodování) jsou potřeba na co? Jistě, je to zajímavý námět, ale k čemu ty videa budou? Když je na tomto serveru všechno potřebné k tomu, aby jsme mohli na burze vydělávat peníze a vy/my jsme to pořád nedokázali, tak si myslíte, že s komentovaným videem to dokážete?

Upadají stránky, nebo jde o omlouvání vlastní neschopnosti a neustálé čekání? Jestli vy co jste psali tyto stěžující si příspěvky, vyděláváte ve skutečném světě, tak by mně zajímalo co vás vede k tomu si stěžovat, protože čas se dá využít k daleko hodnotnějším věcem, proto jsme sem taky původně přišli. Já osobně vítám články, které se podle vás neustále opakují, protože každý je přece jenom trochu jiný a ta trocha je určitá časová zkušenost, která vyústila v další hodnotný článek načerpaný z praxe.

Opravdu obdivuju Tomáše a Petra za to co vybudovali, dokázali a za neustále se posouvání vpřed.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 45
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující


×
×
  • Vytvořit...