Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Má historie brokerů


Doporučené příspěvky

  • 1 month later...

Ahoj všem....
Ze začátku děkuji zakladatelům Finančníka za věcné a obsahově zajímavé články.

Chtěl jsem se zeptat, zda by někdo mohl poskytnou další zkušenosti se zahraničními Brokery, chci začít intradenně přes NinjaTrader, velikost účtu 5.000USD...četl jsem hodně o IB, ale bohužel mám jen poloviční kapitál na otevření.
Máte tedy ještě někdo dobré zkušenosti s jinými, kde otevřu účet s 5.000USD z ČR?

Děkuji moc za pomoc :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Jeicop

Myslim ze s 5000usd je velmi dobra volba Tradestation. Ja osobne mam ucet u IB ale planujem si v buducnosti otvorit ucet aj u TS, myslim ze teraz maju nejaku akciu ze ak otvoris ucet do konca Juna tak 90 dni su nejake poplatky alebo data zadarmo, neviem presne ktore, ale da sa to najst na ich stranke.

(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já bych se nebál ani Strikeru , nevím jestli jde u nich obchodovat přes Ninju, ale jsem u nich od února a jedu teda přes Sierru a jejich SOL ale zase nic neplatím za žádná data ani Evropu a poplatky za obchod jsou vcelku přijatelné. A účet 5000 u nich taky není problém.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je prijatelne citat ze na Tradestation je mozne otvorit ucet s 5K USD, no neviem ci dosetrit tych 10 a otvorit u IB alebo je to jedno.
kazdopadne som skusala stiahnut demo na Tradestation a jedine co som sa dopracovala ze ma ich web vycerpal osobnymi udajmi a nakoniec soft mi aj tak neumoznil stiahnut.

*naozaj vsetky mobilne aplikacie ovlada iphone? Na android som nasla IB-TWS ale tento tradestation len iphone tak vyhodit dalsich 700 eur za iphone no neviem ci by som to spravila :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky všem za názory,
Koukal jsem už na MirusFutures, Striker, Tradestation.
Jestli sem se správně dočetl, Striker nepracuje s Ninjou, ostatní dva zkusím poptat. =)

Není někde manuál na otevření účtu u těchto dvou náhodou? Našel jsem tu jen manuál na IB. Moc totiž nechápu co všechno chtějí vyplnit a něco dokonce chtějí zaslat faxem...a zprostředkovat souhlas s mojí bankou...? Navíc mají velkou škálu účtu v kterých se moc nevyznám - resp. nevím který bude pro mě nejlepší.....Máte někdo praktické zkušenosti se založením účtu pro ID obchodování e-mini Indexů?

Děkuju za pomoc




"Každý svého štestí strojvůdce"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...