Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ZTRÁTY - jak na ně


tomnes

Doporučené příspěvky

Libici,
moje úvahy jsou následující:
trader by měl být na svůj první obchod maximálně připraven, tak proč si nezkusit svojí vlastní reakci na reálnou ztrátu, potom si sednout a zamyslet se jak na sobě pracovat
samosebou trhání bankovek nic nezmůže, je to jen spouštěcí mechanismus k tomu, aby člověk začal hledat způsob, jak se se ztrátou vyrovnat

TooM

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 66
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To TooM;
vim, ze jste svuj prispevek myslel dobre, snazite se rici, ze papirova ztrata a realna ztrata je velky rozdil. Na papire si clovek muze nacmarat co chce, protoze papir snese hodne.

Kdyz si dnes roztrhate 100 Kc a dalsi mesic penize vydelate [papirove], nikdo Vam nic neda. Osobne bych volil cestu napr. mikrolotu na forexu [realneho tradingu], kde, kdyz dnes ztratim 5 USD, tak porad mam sanci, ze pristi mesic tech 5 USD vydelam zpet.

Rozdil asi nemusim vysvetlovat. Ztracet 100 Kc s tim, ze nemam sanci je vydelat zpet je zcela neco jineho, nez ztracet 5 USD s tim, ze je mohu pristi mesic vydelat zpet. Tedy, naucte se zit se ztratami hned od zacatku a zacnete s mikroztratami. Rozhodne zacnete tak, ze budete realne penize ztracet a stejne tak mate moznost realne penize vydelat, i kdyz se jedna jen o mikroloty.

Tot muj nazor na vec.

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj

zjistil sem zajimavou vec))

zkuste obchodovat demo nebo live a reknete nekomu at vas sleduje (manzelka , slecna). tim sleduje mam na mysli at si zapisuje vase reakce na ruzne podmety ci ztraty a zisky. (podmety muzou bejt ruzne napriklad projizdejici auto za oknem hudba televize, umyvani nadobi ale take prozivani ztraty ci zisku atd...)

je zajimave kdys si ctu nebo od ni slysim jak sem se choval u urciteho obchodu co me znerovoznovalo nebo naopak co me uklidnilo. Docela to pak pri obchodovani pomuze a clovek se zklidni a ovlada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fakt? no pritelkyne me pozoruje a nic. bud jsem tak chladnej nebo nevim. ja to nejak neprozivam. vysvetluju ji proc se deje to ci ono, kdyz jsem pouzival indikatory, oscilatory tak proc to tak funguje. ted co koukam jen na cenu tak proc si myslim ze to tak jde, kdyz to klesa a ja ztracim tak hold to dnes nevyslo, uzavru stop lossem, tak jdem ven nebo si pustime film. v noci to nekdy dukladne analyzuju. ja se nejak ztratama nestresuju. trosku jsem driv mel trable se ziskama, stavel jsem si vzdusne zamky a co si koupim. to jsem odstranil a ted proste koukam na jen na cisla. musim priznat, ze az posledni dobou k tomu pristupuji jako driv k busiessu. je to proste prace, kterou mam opravdu rad a delam ji s chuti

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...