Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

stop-loss


Renda

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

měl bych víc otázek, nejen o Stop Lossu.

1. Jak se posouvá Stop Loss ? Je to tak, že zašlu nový příkaz Stop Loss, ale s jinou cenovou hodnotou ?

2.Pokud jsem v pozici a nestihnu pozici uzavřít před ukončením obchodního dne, co se stane ? - neaktivní Stop Loss se zruší a já přejdu do pozičního obchodování ? Lze uzavřít pozici po ukončení obchodního dne v IB ?

3.Někde jsem četl, že přímo v IB je možno zobrazit graf, ale s malým počtem možností úpravy grafu (pokud jsem to pochopil správně) a chtěl jsem se zeptat jestli je možné zobrazit klasický OHLC graf jako např. na futuresource.com a jestli graf obsahuje i demo IB.

4.Při založení účtu v IB je nutná nějaká telefonická konverzace v angličtině i přes pomoc autorů stránek ?

Samozřejmě MOC Děkuji za jakoukoli odpověď

S přáním pěkného dne
D.Z.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dejvid,

1) SL máš nastavem přímo v platformě, když změníš hodnotu, tak se ti automaticka posune. Nic neplatíš, je to v rámci otevřeného obchodu.

2) bude ti přepočítán margin, SL zůstane. Záleží na tom co obchoduješ, např emini se omezeně dají obchodovat i mimo obchodní hodiny. Pozici lze zavřít mimo víkendu kdykoli, ale je velice nízká likvidita. Nejlepší je podívat se na stránky burzy, kdy se co obchoduje.

3) graf lze zobrazit, ale možnosti práce s ním jsou velmi omezené. Např s SC se to nedá srovnat. Demo obsahuje deformovaná data.

4) ne neni

S pozdravem Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji,
ale u 2)žádný SL nezůstane po uzavření trhu, pokud nemáš u něj zadán GTC - tím pádem pravděpodobně budeš obchodovat pozičně. -Obchodoval bych ZC intradenně, emini ne. Vím, že likvidita po uzavření rychle padá ,ale jde mi o to jestli již neobchoduji pozičně s vyššíma komisema a pro co nejrychlejší uzavření pozice.

3) Vím že data v Demu jsou špatná, ale jde mi pouze o to, aby bylo možné zobrazit klasický OHLC graf. Po otevření účtu bych chtěl v tomto grafu studovat především supporty a resistence a na to mi jednoduchý graf stačí.

Díky
D.Z.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Proč by se SL sám rušil, buď ho zrušíš ty, nebo se zruší uzavřením obchodu. IB je on-line broker, obchoduješ elektronicky.
Komise máš pořád stejné. Mění se pouze margin. U dema je ti graf k ničemu, protože data jsou špatná. Pokud máš otevřený účet, máš k dispozici limulovaný účet, kde data odpovídají live.

S pozdravem Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

airmike,

nevola se to jak sem povedal, ale kdyz zajdes do vetsiho knihkupectvi, tak tam bude tak maximalne 5knih o pokru. staci prolistovat. ja mam predevsim anglickou literatutu a tam je to celkem promakany (MM). a pak uz jen hrat. pokud k tomu clovek pristupuje zodpovedne, neni to gambling. alespon ne pro me. je to navykove, ale pokud mas MM, tak je pohoda.
cloveka to hodne nauci o tom, kdy dobrovolne odejit, pravdepodobnost, stres, adrenalin pri vetsich sazkach...je to velmi velmi podobne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...