Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Více práce, lepší soustředěnost, lepší výsledky: Vypněte zprávy


Doporučené příspěvky

Dobrý den,dovolte mi abych vyjádřil opravdovou radost a příjemné překvapeni.Opravdu jsem překvapen kolik lidí přišlo na to,že sledování zpráv a různých nesmyslných seriálu(hlavně těch českých) je jen vymývání mozku.
Spíš jsem čekal,že tahle diskuze nabere jiný směr a Tomáše budete kritizovat za "aroganci" a "lhostejnost",ale opak je pravdou,Jen tak dál!!! (tu)
Já zprávy take nesleduji asi 4 roky a ta úleva hraničí až s euforií.je to náš život tak si jej budeme žít podle sebe! :)
Hezký den
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 47
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Peter_M Napsal:
-------------------------------------------------------
> Neviem ako v ČR, ale na Slovensku to TV JOJ
> dotiahla do extrému, keď vysiela každý deň tzv.
> KRIMI SPRÁVY. Podľa mňa to hraničí s úchylkou, keď
> je niekto ochotný dobrovoľne pozerať správy čisto
> z kriminálneho prostredia.


no je to tym, ze bohuzial väcsinu ludi zaujima ludske nestastie.....vrazdy, vykradacky, autonehody.....ludia nechcu pocut co sa dnes dobre stalo, kto komu pomohol, kde dnes bol dovod na usmev a radost..... skodoradost je najväcsia radost..... ja uz dlho dlho hovorim ze ak by som bol clovek co ma samovrazedne sklony cca 18,59 ale povedal by som si ze "aaaa pozriem si este televizne noviny ved mozno ma nieco od toho odhovori" tak po pozreti sprav tak pred 20,00 by som uz vysele krasne pekne niekde na lustri.....lebo tam clovek nenajde nic pozitivne....... nepochopim ludi ktori toto dokazu hltat den co den, ved to neskutocne odobera energiu, ani sa necudujem ze kracam po ulici a takmer kazdy je nasraty a zachmureny na cely svet

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jarik a spol., jsem také typ co nemuší koukat na zprávy den co den. Momentálně televizi prakticky nezapínám a ano možná se mi o něco lépe žije, ale neřekl bych, že je to až tak hrozné ty zprávy sledovat.
Pokud jste ovšem lidi, kteří si něco přečtou, na něco se podívají a pak o tom celý den musí "klábosit" a řešit to a stále vám to leží v hlavě tak to je problém a radši ty zprávy vážně nesledujte.
Ale je spousta lidí (pochybuju, že jsem jediný), se kterýma zprávy absolutně nic nedělají...když to přeženu, tak v první minutě zpráv je tam něčí zavraždění, no a po zprávách už pomalu ani nevím, co se tam v té první minutě řešilo...asi hloupý příklad...jen chci říct, že to nesmíte tak "žrát" a umět filtrovat a odfiltrovávat jinak se z toho zblázníte.
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...