Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

papertrading


Prezident

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 111
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 months later...

Prosím o informaci od někoho zkušenějšího kdo reálně obchoduje. Začínám s papertradingem a není mi jasné jak reálně funguje vstup, případně výstup z pozice se STOP příkazem při GAPU. Chci vstoupit na učité úrovni, zadám STOP příkaz a GAP tuto úroveň přeskočí. Jsem v této situaci automaticky exekuován na otevírací ceně za GAPEM nebo se příkaz neprovede vůbec , respektive může se stát, že při vyplňování GAPU se cena dotkne příkazu z opačné strany a pak dojde k exekuci ??? Obdobně prosím o informaci, jak je to u STOP LOSSU, pokud přeskočí GAP zadaný příkaz STOP LOSS, dojde k exekuci na otevírací ceně za GAPEM nebo se příkaz vůbec neprovede ? Děkuji za případnou odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 4 týdny později...

dobry den.
narychlo som prebehol ocami toto vlakno ale nenasiel som tu inu alternatyvu papre tradingu historickych grafov ako v tnt a to pomocov toho pluginu. viete mi niekto poradit niejaky free software (bo som student) ktory to dokaze :S? ak je moj prispevok vhodny tak ho prosim ignorujte.
dakujem
s pozdravom filip

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Ahoj,

komodity jsem pochopil pomerne rychle, mam jeste nejaky cas, nez zacnu naostro, proto je jasne, ze bych rad zacal s paper traidingem. Jenze ho nemuzu pochopit. CO si mam zapisovat, jak, kde, kdy. Jestli mam zapisovat, jaka byla hodnota v dobe, kdy jsem vstoupil a potom to, jaka byla, kdyz jsem vystoupil. a podle toho vypocitat zist popripade ztratu?! Jsem hodne rozcarovany, abych nedelal nevedome chyby a potom, v opravdovem obchodovani se mi to zbytecne nevymstilo.
Potreboval bych spis nejaky program, ve kterem bych daval prikazy buy a sell a vsechno videl tam, kde by se to ukladalo. Takovy virtualni ucet. Nevite o necem, takovem? V tomhle opravdu tapu a nevim, jak dal, jsem t toho docela v... :S (td) (td)

Dekuji za kazdou odpoved.

N

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Gu3ss:

Co se týče obchodního deníku pro paper treading, naprostým základem by mněl být takový obsah, který je popisován ve výše zmíněném článku. K tomuto základu pak ale můžete zaznamenávat prvky jako je RRR , MFE, MAE, Expectacy a podobě. Opravdu cennou součástí obchodního deníku je také psychologické rozpoložení před a po vztupu, které jen urychlí a zefektivní váš komoditní růst.

A co se týče programu. Myslím že Acounting Simulator v TnT by mohl zajištovat vámi hledané funkce.

Přeji hezký večer.

Jonny-Em
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ani ten nejlepší treader nedokáže s přesností předpovídat vývoj trhu , ale dokáže se nenechat tímto trhem překvapit".

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...