Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Různé typy grafů – díl 6, renko


Doporučené příspěvky

Zdravim Peter

diky za clanok

len kratka otazka

renko bary s tienmi (wicks) sa daju zobrazit len v platforme sierra chart, v ninjatraderi takato volba nie je.
Na internete som narazil na " BETTER RENKO " ktore su pre ninjatrader a obsahuju cely cenovy pohyb.

Mate s " better renko " pre ninjatrader nejake skusenosti?

Vdaka za odpoved

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petře Jak už psal Detroit "super inspirace". Zrovna přemýšlím jak vylepšit výběr s/r. A na první pohled renko vypadá velmi nadějně. Snad mi to pomůže v jednoduchém mechanickém výběru s/r. Mam potíže s udržením morálky a tak to řeším co nejvíce mechanickým způsobe obchodování. Abych eliminoval emoce.

gogo:
pokud ti tvá obchodní obrazovka vyhovuje tak to jen dobře a pokud dokážeš dlouhodobě vydělávat tak to je úžasné, ale když vidím tvůj printscreen tak mě hned napadne "to je přeplácaný" já se znažím držet pravidla "v jednoduchosti je síla"
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob99

Zdravim

tak ako vravi tomagr, wicked renko nie su defaultne v NT

nasiel som aj wicked renko ale sam ich autor priznava ze nie su dokonale a maju problemy hlavne pri backteste, a ze data ktore si cez ne nacitas nemusia vzdy odrazat skutocnu cenovu akciu.

Better renko by mala byt verzia ktora nema tieto neduhy. Vcera som ju naistaloval do NT a budem to sledovat par dni ze co to bude robit a uvidim.

Kto by mal zaujem tak su k dispozicii na bigmiketrading fore ale su v sekcii pre elitnych clenov, musite mat zaplatene elite membership co je 50usd dozivotne.

Inac dik za tip



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Renko bary su velmi zaujimave riesenie, ja osobne sa nimi zaober uz niekolko mesiacov a stavam na nich moj system
Na renko baroch sa daju velmi pekne obchodovat najma flipy - ktore ma na minutovych grafoch predtym nezaujali, pretoze sa mi PA zdalo moc diskrecne
Ako nahle som zacal skumat renko tak tie flipy su tam nadherne viditelne - najradsej mam flip do trendu s tym, ze trh prekona svoje LOD/HOD a potom tuto SR otestuje od spodu/zhora a da pritom signal podla mojho systemu (zaklad systemufinwin-CCI50 "vecko", CCI14 som vylucil)- uplne najlepsie vsak do skrytou divergenciou
Dalej sa na renko daju obchodovat aj protitrendove flipy, co je tiez pekna zalezitost - trh vytvori HOD/LOD, potom sa dostane pod/nad L/H swingu ktory tuto uroven vhtvoril, a od tohto H/L spravi flip opacnym smerom spolu s patternom na CCI a EMA - pattern OT pripadne famir
Este by som rad povedal ze sa oplati sledovat popri renko grafe aj klsicky minutovy graf pretoze renko moze niekedy dost skreslit celkovy pohlad na trh

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...