Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Náhodné vstupy a RRR: Pohled Tomáše


Doporučené příspěvky

to Tomnes:

Díky za reakci. Ale já si neztěžuji! Já jen komentuji svůj stav ( který je ve světě mezi trejdry zřejmě zcela obecný)
a můj pohled na výsledky trejdingu. A dělám to na všech fórech, která jsem stíhal číst a kam jsem přispíval - nejen na Vašem propracovaném f... .cz .
A byla to fóra založená dříve než Váš Finančník... Ale - to je možná právě ten můj problém. Jestli rozumíte.....

Zdraví
Josef

P.S. Mikdy jsem nenapsal NIC proti financnik.cz ! Tu a tam občasná obecná kritika snad byla? [ital] [/ital]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 33
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Arcturus,

stratili ste dosť veľa a podľa Vašej reakcie to dosť bolí. Práve teraz ste na najlepšej ceste stať sa skutočným obchodníkom, pretože človek sa mení vo väčšine prípadov iba po silnom (negatívnom) emocionálnom zážitku. Tak ako alkoholik zmení svoje správanie, až keď je úplne na dne, tak aj obchodník pochopí správne princípy obchodovania, až keď už stratil peniaze a je úplne frustrovaný z toho, že asi žiadna cesta k profitabilnému tradingu nevedie. Záleží už iba na Vašom rozhodnutí, či budete pokračovať v ceste. Nebudeme si klamať - väčšina alkoholikov to nezvládne. A podobne tak aj noví obchodníci. Ale ako sa rozhodnete Vy osobne?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...