Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v EasyLanguage


goody

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
máte někdo prosím Vás typ, jak vyexportovat txt soubor z MCH do MSA (Market System Analyzer)?
Potřeboval bych, aby obsahoval některé základní info pro MSA (Entry Price, Exit Price, Long/Short pozice, počet kontraktů, Profit/Loss)

{ Zapis do souboru }
Print (File("D:\ZapisMSA.txt"),entrydate, entryprice, exitdate, exitprice, + další výčet);

Vždy, když jsem se o to pokusil, vznikla spousta duplicitních řádků a nevyplněných sloupců... :S

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 4 týdny později...

Zdravim zkousim v TS naprogramovat indicator. Verify probehne v poradku bez erroru ale s warningem...viz

Error 1; Description: variables is an EasyLanguage reserved word, it will no longer function as a reserved word; Location: _DivergenceStochastic; Line: 12

A presto se mi primo v platforme zobrazi indicator jako not verified a nejde vlozit. Někdo nějaké napady ? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ok díky, ještě se chci zeptat zda-li nějak lze v TS vytvořit body v indikatoru.

Konkrétně jde mi o RSI když jedno překříží seshora druhé aby se v místě překřížení vykreslil nějaký bod...

Mam to zatím takhle:

Condition1 = FastRSI > UpLine;
If Condition1 then Plot1();

Ale to jaski nefunguje >/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

Ahoj,

chtěl jsem se zeptat spíše všeobecně, jakou knihu byste doporučili pro neprogramátora na začátek s easy language. Počítače OK, angličtina OK, ale programování jde mimo mě. Tradestation made easy od S.J. Harris, nebo přímo "Putt book" na začátek mi stačí základní indikátory jako případné filtry do AOS, ale někde začít musím.

díky za tipy

Dan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já se k programování prokousal přes nápovědu, TS forum a wiki, TS má i řadu různých materiálů free:

www.tradestation.com/education/university/school-of-easylanguage

Na forech je spousta příkladů, kódů, když si nevíte rady, tak je to spíše o správném hledání a pak studium logiky kódu. A když jde do tuhého a nevíte, tak hodíte dotaz na forum a většinou se najde někdo, kdo odpoví, v tomhle je TS fórum skvělé.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

díky za info, jde to pomalu, ale tak nějak se to dá, hlavně okoukat už z hotových kódů a přes nápovědu. Chtěl bych se Vás ale zeptat na konkrétní případ. Mám:

nějakou podmínku, buy next bar at market, ale pak bych, když už jsem v pozici potřeboval něco jako: Pokud v nasledujících X barech není vyplněn profit target, zavři pozici (asi za market i se ztrátou). Předpokládám, že taková ztráta by měla být menší než stop loss. Nevíte někdo, jak to kulantně napsat?

mockrát díky i za nástřel

Dan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...