Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Praxe se Sierra Chart: vytvoření hlasových alertů


Doporučené příspěvky

To Bobr:

Já používám NT7 s TWS od IB a alerty zadávám přímo v TWS. Není tam zřejmě tolik možností o kterých Petr píše, ale mě osobně to zatím vyhovuje. Sleduji hlavně cenové úrovně.

Dan

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Nakonec jsem našel v indikátorech "Price alert". :)
Vůbec jsem nevěděl, že tam něco takového je. Svou funkcí plní skvěle. Pri atakování cenou, zazvoní. Da se s ním i posouvat přímo z grafu-> Velice uživatelsky příjemné.
Každopadně díky, za alternativní možnost. :)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

To Bobr:

Pokuď používáš u NT indikátor Price alert, tak lze (aspoň si myslím) nastavit jen jednu hladinu a ozve se jen jedno upozornění.
U TWS lze nastavit úroveň jak do Long tak Short a alarm trvá tak dlouho, dokud ho nepotvrdíš,což je výhoda, pokud u PC nesedíš. Já si před seancí připravuji oblasti, kde bych uvažoval o obchodu a vstupuji až když jsou splněny aktuální podmínky. Navíc se alert objeví i na monitoru, takže můžeš mít zvuk vypnutý aby Tě nerušil například Bracket trader (demo) který má alerty na High/Low dne.

Dan

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zdravím
Mám menší problém s nastavováním sound alertů - nejdou mi nastavit u čar lineární regrese (Linear Regression), a to jak u odsazených, tak u osy. Ještě skusim napsat na support, jenom mě zajímalo jestli někdo neřešil podobný problém.
Dík
Vojta

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 1 year later...

Zdravím
Nevíte prosím vás někdo, jak lze v sierra chart nastavit alert 10s před ukončením např. 2 minutového baru. Jde mi to nastavit akorát přesně, když je bar ukončen.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.