Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Trading na cestách – Thajsko prakticky


Doporučené příspěvky

Fajn článek, díky :)

Osobně preferuju Filipíny, hlavně kvůli angličtině, kterou tam velmi dobře ovládají téměř všichni. Půl roku jsem tam žil (v městečku Tagaytay - moc doporučuju!), našel jsem si tam krásnou a hodnou manželku a i když teď žijeme v Praze, plánujeme, že si tam za nějaký čas koupíme domek ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak zrovna Rio de Janeiro i Sao Paulo jsou jedny z nejnebezpecnejsich mest sveta...clovek tam s tim musi vylozene pocitat, ze ho prepadnou a nic dulezityho u sebe nemit - tj. brat si vsude jen to nejnutnejsi a co nejmensi obnos penez, rozdelenej na mensi castky. Nema cenu se branit - vetsinou prepadavaji s nozem nebo s pistoli, problemy jsou hlavne v noci a brzo rano na turistickych mistech (treba copacabana v noci).

atari Napsal:
-------------------------------------------------------
> K té Brazílii mohu potvrdit, že je z hlediska
> bezpečnosti méně bezpečná, než na co jsme zvyklí v
> Evropě. I metropole Sao Paulo alebo Rio de
> Janeiro, jsou také nebezpečné. Známý tam byl, a
> potvrdil mi to.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

raven2cz Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
>
> mate nejake zkusenosti s Brazilii? Internet,
> povinne ockovani, jina zajimava doporuceni. Diky!


Jeste k tomuto:

ockovani - tyfus, zloutenka A+B, pokud budes mimo pobrezi (cca 100km pas), pridej zlutou zimnici
internet - vic wifin nez v Cechach, zadny problem (ale rychlost nic extra)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

tom_swing:

Pekne, nech sa Vám spoločne darí nech budete kdekoľvek. Filipíny má tiez velmi zaujímajú a inšpirujú, rovnako ako Hawaii. Chcem sa vsak opýtať, či sa živíte tradingom? Resp. hľadám nejaký živý dôkaz, že Trading je business, pri ktorom si človek môže dovoliť teoreticky žiť kdekoľvek a zarábať odkiaľ uzná za vhodné. Dakujem za odpoved :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...