Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini NASDAQ II


Doporučené příspěvky

Před 18 hodinami, ackin napsal/a:

Děje se to opakovaně na NQ, najdeš poměrně pravidelně před close burzy, ale takto odpoledne je to vzácné. Velmi často je to doprovázené limity a jejich "rojením" na té ceně v minulosti.

O tom co to je, je zbytečné spekulovat. Vždy by to byla jen pohádka, která pasuje na aktuální den a v jiné dny to korespondovat nebude. V tu chvíli je lepší neoobchodovat, protože je evidentní, že trh je "uměle" ovlivňován.

Je to fakt zvláštna táto situácia. Vôbec to nebolo tak , žeby tam nejaký velký hráč dal Limit napríklad na 1000 kontraktov a pohlcoval by všetky predaje. Ale tie limity tam boli dosádzané postupne v malom a s presnosťou šijacieho stroja pohlcovali predávajúcich na dvoch tickoch :) ,,,,, čisté Algo. 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zdravím,

tak zase něco z mé zahrádky:
9. 12. 17:03 short 8407,50
10. 12. 09:44 8347,25

včera jsem zadal obchod, který se ihned po začátku začal vyvíjet dobře, vcelku rychle jsem utáhl SL na BE a pak i na zisk USD 200, pak se trhu nějak nechtělo, tak jsem nastavil velký PT,  protože jsem si myslel, že by to mohlo spadnout a šel jsem na pivko..., ráno jsem byl v otevřeném profitu cca. USD 1000, tak jsem pak utáhl SL na zisk 600 a PT na 60 bodů, za chvilku jsem byl na PT vyplněn, věřil jsem pak ale, že se trh ještě zhroutí dolů, ale jsem rád, že jsem nepodlehl chamtivosti a odnesl si velký pěkný zisk...
od začátku roku se mi nějak daří, až mě to trochu děsí...???

zhodnocení od začátku roku 268%...
za pár dní vyhlásím plán pro útok na rok 2020...

9.30 4 min obchod.jpg

  • Líbí se 4
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 month later...

Ahoj. To je hezké, že se ti líbí moje obchody... Potíž s tím se podělit o zkušenosti je v tom, že ty nebudeš schopen jako začínající trader moje zkušenosti využít, nemůžu ti žádným způsobem "vložit" mé pozměněné vnímání ztrát a možná i chamtivosti z mé mysli do tvé, ledaže bychom podstoupili splynutí myslí...??? Jestli jsi z Prahy, mohli bychom o trhu atd. jít třeba pokecat někam do hospody...??? Jinak bych každému doporučil, aby začal obchodovat live samozřejmě předtím, co tomu předchází... A pokud mu to půjde tak obchodovat dál...??? . A když mu to nepůjde, tak přestat obchodovat a hned si přečíst všechno od Marka Douglase, přemýšlet o tradingu a uvést všechno o čem Mark Douglas píše uvést do praxe... Bez toho se nikam nepohneš... 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jasné, že bych všechno co děláš nemohl pochopit....spíš mi šlo o to občas se tě na něco zeptat....ke strategiím, grafům pozicím atd.....zatím čtu knihy, sleduju videa atd....ale neznám kolem sebe nikoho kdo by tomu trochu rozuměl a koho bych se mohl přímo zeptat. Jo u piva by to bylo fajn, bohužel jsem ze západu.....ale když budu v Praze na školení tak se ozvu ? taky chápu, že ne každej má nervy na to vysvětlovat něco začátečníkům. ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
psala mi paní nebo slečna Kateřina, že ti můj email poslala v soukromé zprávě, tak se můžeš klidně ptát, třeba i tady na fóru, ale po těžkém lednu si už zase nepřipadám jako konzistentně vydělávající trader, za kterého jsem se už na konci minulého roku považoval, ale i leden 2019 byl krutý a už jsem to chtěl zabalit...??? Pořád si říkám, jestli jsem neměl jenom minulý rok hodně velké štěstí...???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...