Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini NASDAQ II


Doporučené příspěvky

  • 1 month later...

Ahoj všem,
rád bych se optal, zda někdo obchoduje e-mini NQ 100 v dopoledních hodinách, tedy cca od 9.00 do 12.00 našeho času. Jak je to s vyplněním příkazů atd.
Případně, jaký jiný podobně laciný trh se dá v tento čas obchodovat? Já znám pouze e-mini ES.Ten mezi laciné nepatří.

Děkuji za rady

Přeji úspěch

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JiKos

občas nějaký obchod v premarketu udělám. Záleží na tom kolik kontraktů obchoduješ. Jestli jsou to jednotky tak s plněním většinou problém není. Je potřeba si ale uvědomit, že trh v tomto časovém rozmezí (je zavřená US burza) je prostě línější s menším volume. Ale to někomu naopak může vyhovovat. Záleží na systému. Nejlépe je si to vyzkoušet na simu formou papertradingu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

obchodujem NQ ale obchodovať ešte pred otvorením v usa si netrufam, necítim sa dobre. Ale napríklad ak máme v dopoludnajšich hodinach nejake velke ekonomicke news v europe trh sa zvykne pekne hýbať takže niečo malo na zamyslenie a overenie. Zvyčajne čakám 5-7 minut po otvorení kedy sa trh ústáli a potom vyhľadávam vstupy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

to Peter0508:
dnes jsem obchodoval paper. V jedné chvíli jsem už byl +$620, ale pak pozornost polevila, takže pár intuitívních vstupů a před půl hodinou jsem skončil s +$326. NQ je v poslední době až moc živé. Já obchoduji na tick grafech, takže vykreslování úseček se řídí dost volatilitou: malá aktivita - málo úseček a obráceně. A díky tomu neexistují extrémně velké úsečky. Z toho plyne, že používám stále přibližně stejný SL a to asi $75. Na druhou stranu při velké aktivitě traderů po otevření se úsečka může vykreslit za 20 sec, což se nedá stíhat, ale jakmile je to víc než 40 sec, tak to už je pro mně přijatelné a pěkně to frčí. J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Zdravím,
nechtěl jsem nechat toto vlákno zemřít, je třeba oprášit čest a slávu našeho milovaného a někdy proklínaného Nasdaqu a mířit vpřed ke světlým zítřkům. :)
Ano, je to reál, těmito obchody jsem se snad vyhnul kritickému stavu a komatu mého reálného obchodního účtu a utekl takříkajíc hrobníkovi z lopaty... :) :) :) I když je stav účtu velmi tristní a drawdown velmi vysoký, tak tímto týdnem jsem potvrdil, že jsem schopen udělat ziskový obchod, počkat si na něj a pomaličku dolar po dolaru se vyšplhat zpět vzhůru k výchozímu stavu účtu, když jsem začínal. Kdybych poslouchal Petra, tak už jsem dávno mohl být někde jinde. Ty menší profity se musejí sbírat poctivě každý den. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...