Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini NASDAQ II


Doporučené příspěvky

Trh se vrátil do oblasti, kde byl v dubnu, takže se stavem, který je aktuálně se dalo počítat už před 14 dny, že přijde....a taky s tím, že není konečný a bude změna. Obchodovat se dá rozumně podle swingů v posledním týdnu i večer, jen je to o menších PT(žádná rally 200 ticků).... Rob99 Napsal: ------------------------------------------------------- > No 15 range... tak to je hezky. Ja v dnesni dobe > (cca 3 tydny, resp. v techto umrtvovacich jedu 30 > sec. + 500 volume, a mam problem najit vubec > nejakej swing. Trh po tom co vyletel tak nahoru > ted podle mne ani nehleda sme ale vydejchava... no > snad se to zlepsi rollem... uvidime > > Dik za reakci > > Rob99

38880

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji...Vždyť jsem říkal, že děláme to samé ;), ale mně to celé až do konce ukázaly studie, jen konec jsem předsunul kvůli noční hodině, aby mě to vyplnilo vůbec....


amoniak Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pekny obchod. Urcite by som ho bral aj ja. Presne
> splna vsetky poziadavky toho co chcem vidiet.
> Pre mna este zaujimavy obchod v 17:22 na cene 4526
> +- 1bod


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím, po delší odmlce jsem zpět. Během června jsem se k sim obchodování téměř nedostal (jenom tři seance), tak se budu snažit to zlepšit. Abych dodržel nějakou tu kontinuitu, tak přikládám dva obchody ze začátku června. 8.9.2016 long vstup: 4523,75 výstup: 4524,25 (BE+2) První situace mi utekla a druhá situace už podle plánu. 9.9.2016 long vstup: 4515,5 výstup: 4515,75 (BE+2 1 tick skluz) Vstup proti hodně viditelné SR úrovni. Zítra ještě přidám obchody ze včerejška a dneška.

40172

40173

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, přidám další dvě obchodní seance. Jen drobná oprava, v textu z předešlého příspěvku má být datum obchodů 8.6. a 9.6.2016. Další drobná změna nastala v obchodní platformě, tak screeny budou vypadat trochu jinak. 12.7.2016 long vstup: 4576 výstup: 4572,25 (SL) Pro posun SL na BE+2 chyběl 1 tick. 13.7.2016 (zkusil jsem dopolední seanci US času) 1. long vstup: 4574,75 výstup: 4575,25 (BE+2) 2. long vstup: 4576,5 výstup: 4572,5 (SL) Vstup při vyhlášení červeného reportu, neprovedl jsem kontrolu reportů, beru to jako chybu. Druhá chyba byla, že jsem neposunul SL na BE+2 když jsem měl. A třetí chyba byla, že jsem měl provést reentry na svíčce která mě zasáhla SL. V těchto situacích ale bývám tak trochu paralyzovaný a chvilku to trvá než si uvědomím, že byla situace pro vstup stále platná. 3. long vstup: 4579,5 výstup: 4580(BE+2) Obchod podle plánu.

40236

40237

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím, vracím se k pátečnímu obchodu v závěru dne. 22.7.2016 long vstup: 4658,5 výstup: 4657,25 Tentokrát jsem umístil PT na úroveň kde posouvám na BE+2 (taky proto, že cena měla problémy překonat úroveň 4660). O 1 tick cena nedošla k PT a tak jsem se snažil alespoň neinkasovat plný SL. V jeden moment, kdy se cena vrátila nad můj vstup, jsem prováhal okamžik posunutí na BE+2. Následoval výstup na posunutém SL.

40587

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 3 months later...
×
×
  • Vytvořit...