Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini NASDAQ II


Doporučené příspěvky

Este jedna vec ma napadla, ono ja strasne dolezite aky TF obchodujes. Ja som napr obchodovaval 2 min FINWIN, pre mna to vsak bolo strasne vela sumu inak povedane mi nesadol napriek tomu ze som si to dlho nechcel priznat. Straty boli sice ovela mensie ale bolo ich strasne vela. A to ma zabijalo.


Presiel som na 3 min, kde som mal vysledky premenlive takisto. Ale nasiel som sa v 5 min. Je to samozrejme za cenu vacsieho risku, ale co sa napocudovanie stalo, mal som viac win obchodov, menej stratovych, menej obchodov celkovo, cim som sa zbavil preobchodovaniu a obmedzil takzvane blackout days. Celkovo je to teraz take pohodovejsie. Samozrejme zmenil som aj system(indikatory som vsetky vyhodil, jedine som nechal EMU aj ta je len doplnkova info).Obchodujem viac/menej cistu PA.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 papo33: Ano - každá mince má dvě strany: na vyšším TF je sice méně falešných signálů, ale zase je třeba používat větší SL, kvůli zpětným pohybům po vstupu do pozice! Zajímalo by mně, jak tohle řešíš? Já koukám současně na dva různé TF: na vyšším vidím globální situaci na trhu a pokud je příznivá, tak na nižším pak přesněji časuji vstup. Díky tomu SL není třeba tak velký. Musím přiznat, že ovšem stále používám indikátor CCI a exponenciální klouzavý průměr. Také používám v cenovém grafu break-outy H a L. J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 jurko: zakreslujem SR zony s vyssieho TF(30min) pred seansou, ale viac ho uz nesledujem pocas obchodovania. V minulosti som to skusal, ale nevidel som v tom benefit.

2 nagini: reporty takisto viem kedy su vyhlasovane, ale podla mna PA ti aj tak povie co sa deje. Je vsak aj pravda to, ze mam program na zapis uskutocnenych obchodov a jedna z veci ktory mi umoznuje je rozdelenie podla casu vstupu a najhorsie vysledky mam pri vstupe v case od 16:00-16:30 co sa da povedat je po vyhlasovani reportov. Takze si musim prejst vsetky vstupy v tomto case a pozriet spatne reporty a mozno zvazit nevstupovat. Konkretne aj teraz v piatok som vstupoval 9 min po reporte a bola to dost vysoka strata. takze to chcecknem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes mam poucenie, ze pri obchodovani netreba robit nic ine. 2 obchody oba do trendu, dnes som prvykrat zacal sledovat aj OF, aby som v buducnosti mohol vstupovat za lepsiu cenu. Dam tomu nejaky cas kym ho zacnem pouzivat. 1.Short potom co momentum bolo stale down. PT 14,25b 2. po vstupe som mal telefonat, ktory ma vyhodil z miery lebo som sa nemohol koncetrovat uz na otvoreny obchod, do toho sa trh prevaloval, stale som videl ze sila je dole byci nemali po sebe ani 2 trendove bary odmietnutie silne a napriek tomu hlavne pre ten telefonat som vystupil na BE samozrejme ze by to bol zisk za 11,25b. telefon mat niekde v prdeli. BE1 Celkovo zisk 14,5b-komisie ale mohlo to byt za 25,5b.

30514

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...