Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Stranger-ove okienko NQ


Doporučené příspěvky

zdravim stranger,

můj obdiv, že stále máš chuť jít do toho veřejně. Z mého pohledu ztráta času, každý zná svůj potenciál i systému, co obchoduje. Není potřeba někomu dokazovat, že i z 1000 se dá za rok udělat 100000 (při 10-12 hod denně).

Nechci tě podcenit, ale myslím si, že za první rok dáš maximálně 40 000 na kontrakt. Pokud to bude víc, jako první přispěchám s omluvou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 151
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Stranger
Nemám ve zvyku zasahovat do diskuzí, ale toto mi nedává smysl-asi jsem pomalejší. Myslel jsem že jste zakládal vlákno z důvodu ukázat lidem že jde na burze přežít i s malým účtem. Všichni okolo se do Vás pouštějí, protože si myslí že
1) podvádíte
2) obchodujete na simu
V momentě kdy ostatní potvrdily že data chybí i na live účtech tak jste pookřál a teď je z mého pohledu opět provokujete a nebo si z nich děláte srandu.
Pro ostatní nevím proč by měl přispívat obchody v momentě kdy je otevře (stále to může být pouze sim).
Pokud někdo obchoduje reálný účet tak není nic jednoduššího než ukázat výpis.
Stranger pokud obchodujete na účtě, který je vyšší než 1000$ tak můžete přece vymazat počta kontraktů atd. tak jak jsem to přidal do přílohy a pokud Vás netrápí nedůvěra ostatních tak opravdu nevím proč jste toto vlákno zakládal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stranger Nemám ve zvyku zasahovat do diskuzí, ale toto mi nedává smysl-asi jsem pomalejší. Myslel jsem že jste zakládal vlákno z důvodu ukázat lidem že jde na burze přežít i s malým účtem. Všichni okolo se do Vás pouštějí, protože si myslí že 1) podvádíte 2) obchodujete na simu V momentě kdy ostatní potvrdily že data chybí i na live účtech tak jste pookřál a teď je z mého pohledu opět provokujete a nebo si z nich děláte srandu. Pro ostatní nevím proč by měl přispívat obchody v momentě kdy je otevře (stále to může být pouze sim). Pokud někdo obchoduje reálný účet tak není nic jednoduššího než ukázat výpis. Stranger pokud obchodujete na účtu, který je vyšší než 1000$ tak můžete přece vymazat počet kontraktů atd. tak jak jsem to přidal do přílohy a pokud Vás netrápí nedůvěra ostatních tak mě nenapadá jediný jiný důvod než založení tohoto vlákna za účelem hádání a dokazování vlastní jedinečnosti….

24913

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger Napsal:
-------------------------------------------------------
> Honza K. nema zmysel sa k tebe ako kolvek viac
> vyjadrovat. Si podobny ako typek tuna co sa snazil
> sa urobit zaujimavy tym ze povedal ze CQG data mi
> chybaju kvoli tomu ze mam udajne SIM ucet a ze na
> LIVE to ide jeho kamosom.
> Bud tak dobry, pis do mojeho vlakna len k veci,
> alebo nepis vobec.

A já myslel, že celou dobu píšu k věci ;) Ale vážně stragere, nemůžu si pomoct, nejsem podezíravý člověk a jsem dalek tomu někoho shazovat a dělat předčasné soudy, uznávám, že některé moje příspěvky budí ostřejší reakce, ale na to jsem za ta léta zvyklý. Když dostanu věcnou odpověď, nemám jediný problém a když plácnu nesmysl, uznám to a omluvím se. Teď se ale musím trochu bránit - já myslím, že můj příspěvek na téma transakční náklady, slippage a stav účtu byl k věci a dostal jsem na ní odpověď "nema zmysel sa k tebe ako kolvek viac vyjadrovat". Tak nevím, kdo z nás je víc potrefený ;) Konec flamu, jenom tedy prosím strangere, když už uvádíte STAV ÚČTU, tak uvádějte stav účtu a ne hrubé P/L. Jenom to budí to a podporuje podezření, že ten účet opravdu není live. Toť vše, nic méně nic více. Když už jste jednou skočil do arény s býky, tak bojujte :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger :

Napísal som :

"Takže :

a) niečo chceš dokázať, a to že ak človek správne pristupuje k tradingu a nepodvádza sám seba, može obchodovať podkapitalizovaný...

b) naznačuješ, že na akomsi účte obchoduješ ten malý objem 1000 USD a paralelne iný, hlavný účet, kde počet kontraktov nie je sranda..

Takže ti navrhujem, aby si každý deň dal statement účtu, kde máš ako základ 1000 USD, kde možeš začierniť číslo účtu, meno a údaje, ktoré chceš, ponecháš tam časy vstupu, výstupu obchodov, zisk, celkovú sumu na účte, atď. Hádam nemáš problém s 1000 USD účtom ukázať každodenné obchody a zisky, predsa to nie je taká suma, aby si to musel skrývať...) Samozrejme, do tvojho hlavného účtu s tvojimi multikontraktmi nikoho nič nie je, ale to sa tu ani nerieši. Tu sa rieši tvoj 1000 USD účet a relevantnosť tvojich obchodov na ňom.

Pozor, ja osobne nežiadam, aby si ukazoval denný statement, mne je to jedno, ale uvedom si, že žiadne jedno, dve, videá o tvojom obchodovaní, žiadne screens nemá takú relevantnosť, ako dennodenný statement malého účtu, kde ukážeš tvrdú realitu, kým napríklad nedosiahneš plánovaných 8000 USD. Takže nad tým pouvažuj a odpadnú rozne otázky na tvoju osobu, či to skutočne dávaš alebo nie. Až to nedokážeš ukazovať každý deň, hoci si toto vlákno sám založil, nikto ťa nenútil, tak pochybnosti u mnohých zostanú...

Moj príspevok ber v racionálnom duchu a nie ako kritiku... "

Ty odpovedáš :

"Truncus ked si si nevsimol mna pochybnosti na moju osobu alebo moje vysledky nijako netrapia. Pre mna za mna nech si niekto mysli ze aj tie video obchody boli zfalsovane, aj moje vysledky ktore som tu kedykolvek daval.
Nech si pre mna za mna niekto mysli ze vcera ked som urobil screen o 16:44 na sviecke ktora koncila 16:45 (hned po tom co som vystupil) ze som to zfalsoval a ze som sa pohral s photoshopom. Alebo ze som behom minuty stihol stiahnut replay data, popretacat to vstupit, rychlo pretocit vystupit a potom tu umiestnil screen "ze kukajte jaky som dobry" LOL :D "

Stranger, nepísal som nič o falšovaní, takže nemusíš hneď každého podozrievať.. :)
Naznačoval som, že si týmto vláknom chceš niečo dokázať.(bod a)) Ale, až to chceš dokázať, tak by si mal poskytnúť relevantné fakta, o ktorých píšem...
Ty máš problém odrátať náklady, ako sa slušne vyjadril Honza K.
To máš fakt problém s live účtu, kde si mal základ 1000 USD napísať presný stav ? :)

Pozri, až by si nechcel nič dokazovať, tak toto vlákno ani nevytvoríš a nebudeš tu nič zverejňovať. Dospelí traderi nie sú deti a chcú vidieť relevantné fakta, ako napríklad denný statement toho malého účtu s 1000 USD ako základom, kde si začierniš citlivé a osobné údaje.Keby si toto dával každý deň a screen obchodu ako bonus a kľudne možeš aj po funuse, tak by potom tvoje vlákno malo vyššiu doveryhodnosť...Dokonca by stačilo raz týždenne dať ten statement malého účtu...

miesto toho ty napíšeš toto :

"Prezentovat grafy, ci videa aj v realnom case, ci RRR, WIN a PF, nic neznamena, a niektory tomu neveria a to mi vyhovuje. Prezentovat stav uctu ci vypisi denne uz hovori o pravde a to nechcem. A preto aj obchodujem na ucet firmy a nie fyzickej osoby. Ani moja rodina nevie ze to robim, vie o tom len moja zena a pomaly k tomu tiskam aj dcerku (ale ta ma este len 2 rocky, tak to ide tazko) "

Prezentovať stav účtu, či výpisy denne by si mal robiť, keď chceš, aby ti verili ostrieľaní traderi na live... ;)
Ako potom chceš dokázať svoju pravdu ? Dáš screen denného obchodu, ako majú traderi veriť, že si nemal ďalšie obchody, napríklad, stratové, ktorých screens si už nedal do vlákna. Alebo video.Existujú profi traderi, ktorí šli live na súkromných seminároch a mali stratu.Čo to znamená ? Nič, len fakt, že jeden trade, jedno, video, jeden obchod u profíka nepoukazuje na to, či je konzistentne úspešný...Načo vlastne zakladáš vlákno s určitým dovodom, keď chceš niečo dokázať, ale nie si schopný alebo ochotný poskytnúť zodpovedajúce dokazy o svojich tvrdeniach ? Alebo ti stačí, že ťa uznávajú neskúsení traderi, ktorí začínajú ?
A tá tvoja poznámka o dcére, to radšej nekomentujem, to si každý urobí svoj názor sám..)

Rob si na tomto vlákne, čo chceš, ale snaž sa neurážať live traderov ako Honza K a iných, ktorí už na trhu niečo dokázali a nie sú malé deti, ktoré veria všetkému, plus poznajú reálny trh..A ver, že takých traderov je viac i keď toho ani sem moc nenapíšu.. ;)

Moj názor fakt ber len ako snahu o to, aby toto vlákno malo určitú úroveň a doveryhodnosť... Pretože fórum o tradingu by nemalo byť divadlo...Nemám záujem sa púšťať do zbytočného flame, išlo mi vlastne len o zvýšenie tvojej doveryhodnosti a napísal som ti sposob, ako to dosiahnúť.. ;) [bold] [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Strangere, mám kámoše slováka a hodně mi ho připomínáte, jak někdo něco řekne nebo napíše, co se vám nelíbí, hned berete čakany a hurá na ně, mor ho. Místo invektiv se přeci zamyslete - co jste čekal? Na jednu stranu zakládáte vlákno, kde chcete prezentovat svoje obchody tvrdíc, že jde o reálné obchody, ale na druhou stranu reagujete podrážděně, když se objeví náznaky a pochybnosti o upřímnosti vašeho snažení. Zároveň kategoricky popíráte možnost, že byste sem plácnul jediný důkaz typu výpis apod. Druhý smysl vašeho vlákna jste zatím neodhalil a pokud si tedy má publikum z představení něco odnést pro sebe, tak se domnívám, že je relevantní zmínit některé důležité věci, které s tradingem souvisejí a ptát se na věci, které mohou budit otázky a pochybnosti.

Pokud je vaším primárním motivem ukázat, jak skvělý jste obchodník (a tohle nemá kdokoliv důvod předem zpochybňovat) a opravdu obchodujete live, nemůže být pro vás žádný problém tohle dokázat a místo cenění zubů tu příštích pár obchodů ohlásit pár sekund po vstupu. Tohle by měl zvládnout každý, zabere to 5 sekund napsat jenom "právě jsem šel long 3115, vstup 9:35:53", "právě jsem zavřel nebo šel SAR 3120" a ovce a bejci jsou umlčeni. Pak můžeme s klidným svědomím obdivovat vaše umění a věřte mi, že se zájmem, aspoň v mém případě, opravdu budu rád, když uvidím někoho, kdo bude schopen zvládat obtížné situace na trzích, není to zdaleka běžná věc. A už vůbec nemám pocit nějaké naštvanosti, že je tu někdo lepší než já a proto tu kolem sebe kopu a snažím se za každou cenu zpochybňovat autora vlákna, kdo mě zná, ví, že tohle u mě nehrozí.

Na druhou stranu jsem ale háklivý, když se někdo chová čistě zištně a používá k tomu nefér taktiky, už jsem zažil něco podobného na jiných fórech v US, kdy za podobnou prezentací systému stála snaha draze prodat kód a postupy začínajícím a nic netušícím traderům. Netvrdím, že to tak je ve vašem případě, nicméně dokud budou vaše reakce podrážděné, tak to nejde vyloučit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Podla mojho nazoru by k serioznosti tradera (cloveka) patrilo dodrzat to co na zaciatku slubil.. A to je zalozenie 1000USD uctu a raz za tyzden sem hodit statement.. Suhlasim s Honza K. ale prezentovat tu obchody bez odratania slippage a komisii je naozaj usmevne a iba to potvrdzuje domnienku o demo ucte :) Kazdy si o tom spravi obrazok sam.. A ked je naozaj taky problem sem raz za tyzden uploadnut statement tak sa ani necudujem, ze toto vlakno a strangerova doveryhodnost rychlo upadli :) Argumenty o ovciach tomu tiez nepomahaju.. Ja som sa na Tvoje vysledky tesil, ale momentalne pre mna nemaju ziadnu vypovedajucu hodnotu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Truncus, Honza K., snuff a spol.:
ja teda sve obchody prezentoval v jinem vlakne a nikdo po me nic takoveho nechtel... :D (td) a kdyby chtel, z vysoka se na to vite co... prece staci, kdyz zverejnim zakladni parametry a denne dodam provedene obchody se screenshotem...

1) proc bych si zakladal separe ucet na to, abych prezentoval obchody se screnshotem ze stavu uctu? (btw. vzdyt ten jde taky zfalšovat...) Pro me jsou to komplikace, ktere proste a jednoduse nejsou zadouci, prepinat mezi ucty pri intradenim live je hovadina, ale pokud vam by to tak vyhovovalo... nemam problem klidne zalozte vlakno a postujte to tam, u me to zvysovalo chybovost (prepinani mezi live a sim), osobne si tak myslim (a mozna to stranger potvrdi) ze obchoduje normalne dal svuj system na svem live uctu, kde ma vsechny prostredky, a zisky a ztraty akorat pripisuje pro informaci k fiktivnimu mensimu uctu... nevim, mozna se pletu, ja bych to tak delal a prislo by mi to logicke... i kdyz bych provokativne asi nezvolil fiktivni ucet o velikosti 1000 USD

2)proc sem po kazdem otevrenem obchode hned hazet minutu po vstupu, ze jsem vstoupil?? Smarja, jestli obchodujete live a zadavate rucne prikazy a rucne ridite pozice snad je vam jasne, ze to nekdy dost dobre mozne neni... nevim jak vy, ale ja musim obcas sledovat trhy hodne intenzivne, abych neco nepokazil (a stejne obcas neco zkazim) a kdyby mi k tomu pribyla "povinnost" sve obchody hlasit na financnika max s par minutovym zpozdenim, urcite bych nasekal vice chyb... navic jsem videl uzivatele, ktery tu na foru podobnym zpusobem obchody zverejnoval, a setkal se jeste s vetsim nepochopenim nez tady kolega stranger... argument, ze co kdyby slo o to, ze se tu stranger jen snazi prodat nejaky software (ano to prirovnani k US forum tady skutecne padlo par prispevku zpatky, i kdyz jen ve smyslu "co kdyby"), pokud vim, stranger sam AOS nepouziva a tudiz nic nenabizi... podobne komentare muzou poslouzit leda tak k vyvolani noveho flame at uz je to sebevetsi hovadina... staci zasit seminko pochybnosti a trochu ho zalit a priroda uz se o zbytek postara :D

3)k nakladum na obchody a slippage, pokud si dobre vzpominam (ale dohledavat to nebudu, to at potvrdi nebo vyvrati stranger) vstupuje do obchodu limit prikazy a vystupuje nejcasteji taky limit prikazy, takze slippage muze chytat jen v mensim procentu obchodu na stop lossech, proto se mu nejspis zda tahle informace irrelevantni... relevantni ta informace by byla, kdyby mel system s mensim PF ci RRR... relevantni je ta informace pro AOS a pro nas, co obchoduji s PF kolem 1,5, kde je to na nakladech citit a udela to zasadnejsi rozdil... kdyz sem navic dava grafy se vstupy a vystupy, muzete si to stahnout a jednoduse v malovani nebo nekde overit, jake byly skutecne vstupni a vystupni ceny, zapocitat si komise a mate co chcete... clovek jen nesmi byt liny a cekat, ze mu bude vsechno hozeno pod nos... samotni Petr s Tomasem tady parkrat zverejnovali equity bez komisi a slippage...
:D


4) je zvlastni, ze debata o tom, jestli jsou obchody live nebo fake se tu rozjela po tom, co tu !!!!jeden!!!! trader !!!naznacil!!!, ze stranger jede sim, protoze vsichni jeho live kamaradi nemaji problem s daty od CQG, a ze problem je jen na DEMU... do te doby tady nikdo ani nepipnul, ale jak jednou zasejete seminko pochybnosti, tak i kdyz je pozdeji nepravda vyvracena (samotnym data providerem) nikdo tomu uz nevenuje pozornost a proste chce dal prudit... seminko klici a roste az vyroste v prerostlou obludu... (td) :D

Osobne se moc nedivim, ze zakladatel vlakna reaguje na nektere vase prispevky podrazdene. Uprime receno nektere by vytocily i me, a to jsem od povahy velmi klidny clovek... jen si zkuste projit, kolik prispevku je tady k veci, a kolik se jich jen snazi zpochybnit realitu provedenych obchodu a vymamit dalsi dukazy o tom, ze to neni fake. Ve vlaknu, kde jsem daval vsechny sve live obchody by me vylozene vytacelo, ze to tam nekdo spammuje podobnyma hovadinama a jeste se snazi domoci se me odpovedi, kterou navic ceka slusnou a usluznou... myslim, ze na to jsme tady docela dost velke individuality panove a malokdo je ochotny nechat se furt dokola obvinovat z podvodu a neustale prokazovat svou nevinnu novymi a novymi dukazy... uvedomte si, ze se tady nic neprodava, nikdo vam nic netlaci, nemusite tady byt... takze mate-li pochybnosti, staci se slusne zeptat... a kdyz nedostanete uspokojivou odpoved? Tak pokud to nezkousnete muzete jit pryc, nikdo vas tu nedrzi... jen to tu dokola spammujete opakujicima se blbostma :D a ze se jen snazite "uchranit od pripadneho podvodu" ostatni zacinajici tradery, kteri nemaji dost rozumu na to, aby podvodnika sami poznali? Ale no taaaak nenechte se vysmat, jdete s tim k sipku a starejte se o sebe. Na novacka ceka ve svete tradingu mnohem vice rafinovanejsich pasti nez par zfakovanych screenshotu... takze i kdyby tohle byl fake a stranger podvodnik, ma otazka zni... NO A CO??? Kazdy na to nejlip prijde sam tim, ze si popsane napady a metody zkusi nejak prebrat a vyzkouset na demu a pokud nema dost rozumu na to, aby byl opatrny a podezrivavy a vse si sam proveril pred riskovanim vlastniho kapitalu, o penize by stejne prisel...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

btw. prispevek vyse neberte prosim vyhradne jako obranu zakladatele vlakna... jen jsem byl vcera dost nastvany, kdyz jsem musel procitat pres 3 strany novych prispevku, ktere byly furt dokola o tom samem a zadny k meritu veci... nastvana byla i pritelkyne, ktera chudak cekala, nez si ty blbosti pred spanim doctu... tak vas slusne prosim, prestante tu spammovat a dozadovat se dalsich a dalsich dukazu a misto toho budte zticha, nebo se podilejte na !!!plodne!!! diskusi... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Určitě se tu bavme jen v rámci plodné diskuze. A samozřejmě pokud možno transparentně, nejsme tu snad přece kluci a holky z Horní Dolní co se sešli u piva. Stranger: poprosil bych komentář, jestli jsem neudělal někde chybu v tabulce? Případně je tedy možné za cca měsíc tvého obchodování očekávat podobné výsledky (docela jsem snížil oproti tvým údajům vstupní hodnoty, takže tohle bude asi nejhorší možný výsledek zisku)? Nevím proč, ale dost mi nesedí výsledky pokud vezmu profit factor nebo RRR, je tam skoro poloviční rozdíl, kde jsem udělal chybu? Díky za komentář a ať se daří, možná jsem to zadal blbě a tím se všem omlouvám, možná bude lepší, když si každý podobnou tabulku vytvoří sám, protože jsem jenom člověk a fakt tam můžou být někde chybky.

24916

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka Napsal:
-------------------------------------------------------
> btw. prispevek vyse neberte prosim vyhradne jako obranu zakladatele vlakna... jen jsem byl vcera
> dost nastvany, kdyz jsem musel procitat pres 3 strany novych prispevku, ktere byly furt dokola o
> tom samem a zadny k meritu veci... nastvana byla i pritelkyne, ktera chudak cekala, nez si ty blbosti
> pred spanim doctu... tak vas slusne prosim, prestante tu spammovat a dozadovat se dalsich a
> dalsich dukazu a misto toho budte zticha, nebo se podilejte na !!!plodne!!! diskusi...

Ou to je mi líto, že jsem způsobil čekání vaší přítelkyně, když jste MUSEL všechny ty blbosti číst ;) Takže k věci:

Doufám, že se všichni shodneme na tom, že celé tohle vlákno je o tvrzení strangera, že

"Ano presne to chcem dokazat ze ak clovek pristupuje k tradingu spravne a nepodvadza sam seba moze obchodovat aj podkapitalizovany, vsetko to vychadza z poznatkov testovania a z toho kolko strat za sebou moze nastat. u mna system viac ako 3 strat za sebou nikdy nemal, preto 1 000 usd ucet mi dava este patricnu rezervu. "

Aby toto tvrzení podpořil a dokázal, založil si podle něj účet/podúčet o velikosti 1000 USD. Na otázku, zda je to separé účet nebo jenom "virtuální" účet tj. alokace v rámci účtu jsme nedostali jednoznačnou odpověď, no je nám do toho opravdu prd, jak si to udělá, nicméně z hlediska řízení rizika je v tom podstatný rozdíl a mohli jsme se na toto téma dál bavit a vyměnit si některé užitečné poznatky. Je to výrazně k meritu věci, protože se bavíme o tom, zda je podkapitalizace překážkou obchodování nebo ne.

Druhá podle mne ZÁSADNÍ věc je to, zda SKUTEČNĚ OBCHODUJE LIVE, ne snad kvůli nám, ale právě kvůli němu samotnému. Protože jestli live neobchoduje a zatím ničím zdejší pochybnosti nevyvrátil, pak to celé vlákno je fakt na nic a jenom tu ztrácíme čas, celý merit věci "je možné obchodovat podkapitalizovaný" zůstává nezodpovězen. Je rozdíl OBCHODOVAT LIVE A OBCHODOVAT JAKKOLIV JINAK. Domnívám se, že jsem rizika podkapitalizace účtu už zmínil a než jsme se dostali k rozebrání rizik souvisejících se samotným backtestem a jeho věrohodnosti ("víc jak 3 ztrátové obchody mi systém nikdy neudělal"), tak začla klasická přestřelka na téma "věříme si nebo ne". Ano je to pořád dokola a zažil jsem to několikrát, anonymita fór dovoluje leccos.

Jestli tu nikdo nestojí o mé žvásty, ok dejte vědět a já se stáhnu, s tím nemám problém. Jestli se chceme vrátit k plodné diskusi, je podle mě tah na straně strangera, pro mě je naprosto dostačující když sem hodí hned poté, co si zařídí svoje pozice (vstupy), jednoduchou větičku "jsem long NQ 3100 v 15:35" a je to. Pár podobných větiček a víme, že si nehraje s malůvkama. Že má zrovna hrozně práce na druhém účtu, kde jede více kontraktů, to jsou s prominutím výmluvy, jestli jede stejný systém, který tak piloval a který vypadá opravdu skvěle, tak je v pozici též, má nastavené SL a čeká na posunutí nebo výstup. Pro dobrého obchodníka je toto celé záležitost pár sekund, musí přeci být rychlý. Že to tady na fóru bude až za minutu, to předpokládám nikomu vadit nebude, vadilo by snad to, kdyby nahlásil obchod až ex post.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslím, že ta tabulka je uplně špatně. RRR je myšleno v průměru za období třeba jednoho roku a ne denně dělat zisk 4x větší než je stopka. To by bylo geniální. Bohužel tak tomu není. Je to poměr [bold]průměrné[/bold] ztráty ku [bold]průměrnému [/bold] zisku. Někdy skončí obchod např. +1 a jindy třeba +50. Když se nedaří tak je v minusu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PRO VŠECHNY:

chtěl jsem tomu dát volný průběh, ale tohle prostě evidentně nikdy neskončí, takže to musím zastavit. Lidé, prosím zaprvé si přečtěte pravidla: www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/pravidla-diskuze.html - obzvláště odstavec "Diskuze není místem pro léčení vlastního ega a pokec „za každou cenu“."

tj. prosím zastavte veškerý flame ohledně toho, kdo jede, nebo nejede live atd...tohle je prostě nekonečný flame, který tady koluje jako mor naprosto všude a zabíjí jednu diskusi za druhou..

pokud se vám někdo nebo jeho názory nelíbí, tak ho prostě ignorujte, ale panebože nenapadejte ho pořád dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a.....pokud si někdo chce založit vlastní žurnál, vlastní vlákno, má k tomu tady prostor a já vás žádám, abyste se navzájem alespoň minimálně respektovali a respektovali jakýsi "osobní" prostor druhých..pokud vám na někom něco vadí, přijde vám, že něco dělá špatně, že by to chtělo dodat na věrohodnosti - absolutně nic vám nebrání ukázat mu, jak se to má dělat na vlastním příkladu, na vlastním žurnálu, na vlastním výpisu apod. - to je konstruktivní, ne pouze dokola nesmyslně atakovat..

díky,

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...