Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Stranger-ove okienko NQ


Doporučené příspěvky

stranger

obchodujem TF, tak som skúsil otvoriť nový graf NQ a s prekvapením mi natiahlo aj chýbajúce dni 5.8 a 6.8, tak som hneď skúsil otvoriť nový graf na TF a tam mi tie dni nenatiahlo, takže už ničomu nerozumiem a NQ mám aj tie chýbajúce. Jedná vec mi ale neni jasná, veď tie dáta by mali byť uložené v PC, tak ako zmizli?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 151
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Antonio presne tak, tie data by mali byt v pocitaci natiahnute.
Ale zrejme to tak nieje, inak si to neviem vysvetlit.
Inak dneska mi pan James G. Kuzel z GlobalFutures, napisal na moj popis problemu s tymi datami ktory tu riesime uz par hodin toto:

[ital]Dobry den,

NT nacitava data od momentu zapnuti platformy. Jestlize vypnete pocitac, ztratite vsechna minula data. To je Ninja Trader, na rozdil treba od GZT, kde vidim vsechno jak daleko dozadu chci, kdykoli platformu nastartuju. [/ital]

Akoze toto je dost prekvapujuce co napisal, odvracia to to ze nesu data natiahnute v PC.
Ale ak to tak nieje potom naco je tam polozka Download v sekcii Historical data manager a teda ze sa daju stahovat data do PC.


Honza K. mazal som data chahe ale nepomohlo mi to.
Presne to mi odporucali davnejsie z suppportu ninji a vzdy to pomohlo ale tento raz to nepomaha

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger
To čo Ti napísal pán Jame Kuzel, nie je asi celkom pravda, lebo keď platformu zapneš tak Ti načíta všetky grafy /statické/do minulosti ako ich máš uložené v PC, potom keď sa napojíš na poskytovateľa dát tak do tejto chvíle všetko máš uložené, ale online živé dáta sa už automatický neukladajú a tým pádom keď vypneš NT tak ich stratiš, ale len tie on line, ktoré si bol ten deň v trhu /a tušim sa to dá nastaviť v NT, aby ich ukladalo aj priebežne, čo ale môže ovplyvniť výkon hlavne pri tickových, ak by si ich sťahoval/. Potom na druhý deň keď sa napojíš na server - živé dáta, tak Ti doplní tie stratené dáta do tej chvíle a uloží do PC a sa to opakuje. Toť môj laicky názor, ale to vôbec nevysvetľuje ako zmizli dva dni, ktoré som mal v PC.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger Napsal:
-------------------------------------------------------

> Honza K. mazal som data chahe ale nepomohlo mi to.
> Presne to mi odporucali davnejsie z suppportu
> ninji a vzdy to pomohlo ale tento raz to nepomaha


Jo zrovna koukám na původní příspěvek, píšete to, tak se omlouvám. Taky koukám, že podobný problém reportuje i někdo jiný, tak jde zřejmě o problém na jejich straně. V TS tohle řeším přes data integrity department, tam na to juknou, opravěj přímo na serverech a pak v platformě obvykle stačí pouze reload. Čekal bych něco podobného i zde...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tip pro všechny co se týče špatně načtených dat v NT. Tohle jsem řešil před pár týdny u Zen Fire. U mne nastal problém, že se natáhli správně ticková data (kontrolujte v Historical Data Manager!!!), ale minutová nikoliv a pak v grafu vznikla chyba (umělý gap).
Pokud se vám stane tahle situace (máte ticková data, ale nemáte minutová), řešení je jednoduché:
selským rozumem pro jistotu nejdřív zavřete všechny grafy, kde jsou data načtená, nejlíp ponechat jen Control Center, jednoduše smažte minutová data pro dané období (Historical Data Manager), naopak navolte si ticková data na dané období a dejte exportovat, ticková data za dané období jsem myslím po exportu taky smazal.
Pak dejte import, ale tady pozor, zaškrtněte, že chcete u importovaných dat generovat minutové data z tickových.
Proveďte import a hotovo.

Nemusí to být tento případ, ale u Zen Fire se podobná "šaráda" občas děje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stranger

Předně bych Vám chtěl vyjádřit podporu ve Vašem snažení a zároveň popřát hodně sil, aby jste naplnil Váš vlastní podpis zde na fóru .
viď : [ital] Nedovoľte, aby hluk názorov iných ľudí úplne potlačil váš vnútorný hlas.Majte odvahu nasledovať svoje srdce a intuíciu. Oni už nejako vedia, čím sa skutočne chcete stať. [/ital]

Chtěl bych také poprosit, nevíte někdo, kde tady v diskusi jsou Strangerovi videa o kterých se tu píše. Hledal jsem , ale nenašel :-( .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honza K. Napsal:
-------------------------------------------------------
> j.sumik Napsal:
> --------------------------------------------------
> -----
> > nerad vam tady kazim zabavu ale staci si
> zridit
> > live ucet, na demo servrech totiž CQG dela
> udrzbu
> > a dochazi k vypadkum dat.
>
> A kruci :D
>


Přece i obchody na SIMu mají velký význam.
Ale chápu tu reakci, mám taky úsměv od ucha k uchu...
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzin Napsal:
>
> Přece i obchody na SIMu mají velký význam.
> Ale chápu tu reakci, mám taky úsměv od ucha k
> uchu...

Ne to bohužel nemají. Obchody na SIMu mají pramalý význam a osobně SIM používám POUZE na otestování kódu, zda dělá co má, tj. zda jdou správné příkazy správným směrem na správná místa, ale jinak je SIM téměř na nic, notabene pokud tam obchodujete diskréčně a s použitím limit příkazů nebo nějakého mixu příkazů limit/market.
Tuhle zkušenost si prostě musíte zažít na vlastní kůži

SIM REÁL stejně jako E=mc2.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...