Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Ženy ženám: Rozhovor s úspěšnou obchodnicí


Doporučené příspěvky

to ludekM
Pravda, kurz jsem nezmiňoval, ale doporučuji. Když jsem byl před lety na Základech obchodování, bylo na závěr pár stránek věnováno spreadům, ale tehdy mě vůbec neoslovily, přesněji řečeno nechápal jsem, "o čem to je". Čistě náhodou jsem pak na ten kurz za pár měsíců šel a došlo k prozření a vzniku "závislosti" :)

1) doporučuji - viz výše
2) mám infinity brokerage - spready jsou podporovány i přes webtrader (ovšem jen jako bližší-vzdálenější měsíc, tzn. vstupuji i "short"), má určitě vyšší komise než IB, EN nutnost, platforma zdarma
4) ano, tímhle směrem mířila i má závěrečná poznámka v předchozím příspěvku...

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 33
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

pánové (ludek, petr.tr) děkuji za odpověď.

Vždycky jsem si myslela, že začnu intradenním obchodováním, ale ta odpoledne mi vzhledem k velké rodině prostě tak nějak pro obchodování nevyhovují, spready jsem vypustila, že moc jako nevím o co jde...
Možná právě rozhovor s paní Hankou mne utvrdil o nákupu online kursu spreadového obchodování...

Ty náklady mne zajímaly spíš pro to, co je ze zkušeností k tomu třeba a co je naprosto zbytečné (ale to zřejmě též finančníci přiblíží v kursu), nějaká možná 10% sleva z 200 USD je mi celkem jedno, spíš mi šlo o ty globální náklady a jestli opravdu s 10 000 USD má smysl se spready začínat nebo ještě raději počkat a účet nafundovat např. 20 tis. USD.

Pěkný večer, D. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

×
×
  • Vytvořit...