Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Evoluce orderflow tradera – Wem


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 62
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Wemovi držím palce ať se mu stále daří, když jsem četl jeho příspěvky, obdivoval jsem jaký na to má pohled, ale to mi ještě order flow nic neříkalo. Budu to muset znova všechno projet :)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Ahoj Zdravim vsechny tradery, bojuju a nevzdavam to, inspiraci hledam u vzdy na financnikovi.

Mohl by mi nekdo poradit jak nastavit v tradestation orderflow, Ask/Bid volume difference bars. nebo poradit, kde bych jej mohl sehnat?

Mockrat diky

M

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
díky za přání, ale možná bych měl držet palce já vám :)

oliver: ...fixed by time - prostě aktuální volumeprofil dne...

mosat: S/R úrovně si plánuji sám. Nicméně ty silnější jsou většinou ve shodě s FIMS (s tím, co Petr publikoval ve článcích pre-mentoringu, ale i s jinými obchodníky, se kterými občas diskutuji v uzavřené skupině). Na plánování oblastí není nic zas tak složitého. Myslím, že to hlavní je už "všeobecně" známé a na další vylepšení časem člověk přichází sám - i v tom je trochu umění, které nejde jednoduše definovat a předat.

Jsem rád, že jsou moje příspěvky pro některé přínosem.

Mirek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Poslední měsíce jsem se trochu víc rozjel do fimsu. Začal jsem sledovat IM divergence a celkem raketově to posunulo můj vývoj. Proto se momentálně do evropy moc nepoženu. Je tam podle mě méně korelujících trhů, které by se dali obchodovat. A takové prostředí se mně teď bude těžce opouštět :)

Ale vzhledem k tomu, že momentálně tak nějak testuju schopnost trhů NQ a YM pojmout moje větší limity s nehoráznými komisemi, mě trhy jako BUND (..STOXX, případně dopolední ES) začnou zase zajímat. I proto, že eurex pro nás Středoevropany (a moje podmínky) je časově mnohem přijatelnější.

Jak se k Bundu vrátím, tak nějaké zajímavé příspěvky určitě přibudou.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zajímavé budou tvoje příspěvky i z jiných trhu, na trhu až tak nezáleží, spíše na přístupu jak je obchodovat, tak když tak hod něco pro inspiraci i z US indexu :) také mi lépe vyhovuje obchodovat ranní BUND, odpoledne už nejsem v takové kondici
Pavel

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.