Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Sierra Chart – obchodování z integrovaného DOMu


Doporučené příspěvky

Mám to rovnako nastavené, ako Honzin. Pred chvíľou som skúšal nastavenie ChartDom, ako je v článku, a fakt, Market Depth sa stratí, tak neviem... Mám však taký dojem, že Buy column a Buy order column asi nie je to isté. Inak by ho asi takto nedelili v ponuke... Pod Buy column chápem môj nákupný limitný/stop príkaz, ktorý chcem umiestniť do trhu. Buy order column by bol potom ten stĺpec, v ktorom sa mi zobrazí moja aktuálna pozícia - order v trhu. Treba asi len skúšať kombinácie nastavenia. Inak ale vďaka za článok, presne to som sa chystal dnes večer dodetailizovať, hlavne ten farebný podklad pod číslami Market Depth, dosť to ťahalo oči... Takto je to pekne výraznejšie (tu) ;)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Díky za feedback. Screenshot jsem opravil. Taky to mám tak, jak ukazujete. Pravděpodobně jsem při přípravě článku vytvořil screenshot na jiné instalaci SierraChart, kde to nemám nastavené.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Koddy,
k mým videím prosím diskutujte jen pod odkazem v uzavřené sekci, která je linkovaná pod článkem.
Tyto věci nebudu veřejně rozebírat do hloubky. Článek se skutečně věnuje jen nastavení DOMu v SierraChart tak to respektujte.
Díky,
Petr

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.