Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Flash videa na finančníku


Doporučené příspěvky

Patřím k těm, kteří si videa na finančníku přehrávají na "chytrém" telefonu, protože doma u PC už na to často nezbývá čas.
Problém nastal, ale u několika posledních videií, které byly na finančníku vystaveny, konkrétně přípravné webináře pro účastníky na FIMS 2 a video "Obchodování na základě struktury swingů".
Video se sice spustí, ale hned na samém začátku se přehrávání přeruší a od té chvíle ho už nelze obnovit.
Možnou příčinou tohoto problému může být neaktuálnost flash playeru, který přestal být, v souvislosti politikou velkých hráčů na trhu schytrými telefony a s nástupem standardu HTML5, pro OS android vyvíjen. Na operačních systémech Symbian a Windows phone flash player pro změnu není vůbec podporován. Takže tím je možnost, jak přehrát flash videa z finančníku ve smartphonech, značně omezena.

Proto bych chtěl navrhnout, aby videa byla tvořená ve standartu HTML 5 nebo aby byla alespoň zajištěna kompatibilita se staršími verzemi flash playeru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Dobrý den,

zkoušel jsem přehrát ukázková videa onilne kurzů ale během načítání se mi vždy objeví hláška:
201, Unable to load stream or clip file, connection failed, clip: '[clip]' /sellpage/spready-sellpage.flv'

A přitom mi to před pár dny fungovalo normálně. Můžete mi prosím poradit kde by mohla být chyba?

Děkuji Kiwivenca

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
On 25. 12. 2017 at 22:31, Radek Jaroš napsal/a:

Dobrý den, mne zo zase píše, že daný plug in není podporován. Nainstaloval jsem již několik flash playerů, ale videa mne nejdou spustit. Děkuji za rady.

Pokud Vám videa nefungují napište prosím na kurzy@financnik.cz. Na běžných prohlížečích vše funguje. Postupně také převádíme kurzy do HTML5 a bude je možné sledovat i na mobilech.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On ‎30‎.‎12‎.‎2017 at 18:19, petr napsal/a:

Pokud Vám videa nefungují napište prosím na kurzy@financnik.cz. Na běžných prohlížečích vše funguje. Postupně také převádíme kurzy do HTML5 a bude je možné sledovat i na mobilech.

Děkuji, už jsem to spustil. Pouze na tabletu mne to nejde, ale to jsem asi pochopil, že zatím není podporováno. 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...