Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex a PDA


fxboss

Doporučené příspěvky

Zdravim, som tu sice novy, ale tato tema ma zaujala. Nedavno som riesil problem mobility tiez. Rozhodoval som sa o technickom vybaveni aj o mobilnom internete. Nakoniec som si zriesil notebook a mobilny internet od nemenovaneho providera. Pripojenie je cez USB modem. (mimochodom v meste internet bezi uplne postacujucich 100 kB/s to je asi 800 kb/s) Pre Forex, na ktorom zacinam, uplne postacujuce. Ale podstatne nie je to co som si kupil, ale to co nie. Chcem vam len ponuknut alternativu ku PDA a mobilkomunikatorom a podobne. Firma asus onedlho vypusti na trh ultralahky notebook s obrazovkou 7 palcov, a druhy model s obrazovkou 10 palcov. Myslim si ze obe velkosti daleko presahuju moznosti pda a podobnych veci. Dalej, ma sa na tom dat spustit bud win XP alebo specialna verzia Linuxu. Za dalsie, maju byt verzie s 2 , 4 a 8 Gigabajtovim diskom. disk nie je klasicky, ale je to flash pamet. Pre predstavu je to nieco podobne ako mate v USB kluci alebo v mobile. Vyhoda je ze tam nie su platne, takze to setri miesto aj baterku a v neposlednom rad je to tiche. Procesor by tam mal byt cca 900 Mhz. Ku tomu ramka od 256 MB a vyssie. Ma mat par USB portov, takze na to mozete pripojit napr USB modem alebo CD/DVD-ROM... ktori vo vnutri nie je, lebo sa nevosiel, ale pripojit sa da. Takze na win XP, plus zakladne programi pre trading uplne postacuje. Cenu som si nechal nakoniec, naposledy sa hovorilo o cene medzi 200 az 300 dolarmi za zakladny model. Ak o tomto projekte chcete vediet viec, zadajte do vseveduceho vyhladavaca heslo "Asus EEE". Niektore veci ktore som napisal o parametroch uz mohli byt upravene, lebo ich mam asi s pred mesiaca, ale vekmi by sa to lisit nemalo, ostatne, ved si to moste overit na internete a utvorit si nazor na tuto vec. A este jedna vec, do predaja by to malo prist co nevidiet. V najblizsich dnoch - tyzdnoch. Dufam ze tento prispevok vam pomoze... trader.grey :) PS: Vyhladal som oficialne specifikacie, su v prilohe ako obrazok.

4611

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 337
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To danieldavid :
PDA aplikace je výrazně odlišná od PC verze, nelze srovnávat jakékoliv "výřezy" z PC monitoru .
Mám zkušenosti jak z QVGA tak VGA PDA , zobrazovaná plocha je stejná, liší se pouze kvalita zobrazení, jinak vše stejné. Po vyzkoušení různých PDA jsem zůstal u MDA Touch, minimální velikost, výdrž baterie 2 dny, kvalitní display, slušná stabilita WM6.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To DanyFX
Díky za info - to je to co jsem potreboval....
Ja pouzivam a hodne obchoduju prez MDA2 , uvazoval jsem prave o koupi MDA4 s VGA , ale myslel jsem ze se tam vejde treba vetsi kus grafu kdyz to bude mit 4x takove rozliseni. Ale jak pises , je to stejne , jen kvalitneji vykresleno....tak to klidne muzu zustat u moji MDA2.Ja delam polovinu obchodu , mozna 2/3 prave prez PDA v praci a proto je to pro mne dulezite....
Jeste bych mel jeden dotaz. Na MDA se mi casto nikdo nedovola , protoze ve chvili kdy bezi GPRS a zrovna se prenasi blok dat tak to odmitne prichozi hovor.Je to tim ze to neumi vyuzit GPRS a Telefon soucasne , takze prijmout hovor to umi jen v mezere kdy se zrovna neprenaseji data.Premyslim jestli by toto nevyresil telefon(MDA) s EDGE , kde je ten prenos dat az 4x rychlejsi a tak by ty mezery pro prijeti hovoru mohli byt vyrazne delsi.....nemas s tim zkusenosti? Nebo kdokoliv jiny???
Diky za info David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Rád bych obchodoval přes MDA, ale přijde mi naprosto zbytečné platit osm stovek za gprs, když mám doma mnohem lepší připojení...
T-mobile nabízí docela zajímavý balíček pro twist karty Surf+ za 39Kč týdně, kde je 15MB FUP, po kterém se rychlost sníží na 16Kbps, což by ale na icq a streamování grafů v platformě mělo bohatě stačit ne? Možná by mohlo někde jinde vyjít levněji, pokud bych platil jenom za data, ale nemám ani páru, kolik toho metatrader za den tak stáhne...
Teďka plánuju si koupit nějaké stařičké MDA na aukru. Počítám, že do dvou tisíc se vejdu, přijde mi zatím zbytečný kupovat cokoli lepšího než vykopávku, když to budu mít jenom kvůli tomuhle programu a čtení pdf.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Ahoj

Felixi jestli bys měl zájem tak bych ti prodal MDA compact I. Obchoduju přes něj a je to bez problémů.
Nejdůležitější je kvalitní procesor nad 400 Mhz a více jinak je problém s plněním příkazů.
Mám instalovaný MT4 mobile.
Ohledně stahování záleží na tom kolik grafů si stáhneš (jeden nový graf cca 30kb)
Link to comment
Sdílet pomocí služby

KPerko Napsal: ------------------------------------------------------- > > Ahoj > > Felixi jestli bys měl zájem tak bych ti prodal MDA > compact I. Obchoduju přes něj a je to bez > problémů. > Nejdůležitější je kvalitní procesor nad 400 Mhz a > více jinak je problém s plněním příkazů. > Mám instalovaný MT4 mobile. > Ohledně stahování záleží na tom kolik grafů si > stáhneš (jeden nový graf cca 30kb) > Ok, ozvi se mi prosim na icq 341851922. Jinak pro ostatní sem vkládám návod pro metatrader z interbankfx, aby se mohli seznámit s prostředím toho programu. Akorát by mě zajímalo, jestli jde obraz nastavit "naležato"

4964

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Felix Napsal:
-------------------------------------------------------
> Rád bych obchodoval přes MDA, ale přijde mi
> naprosto zbytečné platit osm stovek za gprs, když
> mám doma mnohem lepší připojení...
> T-mobile nabízí docela zajímavý balíček pro twist
> karty Surf+ za 39Kč týdně, kde je 15MB FUP, po
> kterém se rychlost sníží na 16Kbps, což by ale na
> icq a streamování grafů v platformě mělo bohatě
> stačit ne? Možná by mohlo někde jinde vyjít
> levněji, pokud bych platil jenom za data, ale
> nemám ani páru, kolik toho metatrader za den tak
> stáhne...
> Teďka plánuju si koupit nějaké stařičké MDA na
> aukru. Počítám, že do dvou tisíc se vejdu, přijde
> mi zatím zbytečný kupovat cokoli lepšího než
> vykopávku, když to budu mít jenom kvůli tomuhle
> programu a čtení pdf.

No aby ti tych 15mb nestacilo tak na 1hodinu a 16Kbps je 2kb za sekundu to je strasne malo potom napis ci ti to utiahne

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...