Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Praktické základní tipy pro práci se Sierra Chart


Doporučené příspěvky

Praktické z môjho pohľadu je ešte nastavenie klávesových skratiek pre najčastejšie používané nástroje pre kreslenie ( S/R, linky šipky a pod) a obchodovanie (flatten, cancel all), keďže mám všetky grafy od sierry odpojené a samotnú sierru mám minimalizovanú na lište. Nevýhodou je, že vám to chvíľu trvá, kým sa všetko v hlave zautomatizuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Poslední dobou jsem zjistil, že by mě zajímalo jak nastavit při replay synchronizaci kurzoru nikoli mezi grafy v jednom Chartbooku, ale mezi dvěma chartbooky. A mít tak replay vlastně se 2 synchronizovanými chartbooky. Testuji nové nastavení postaru a ponovou a potřebuji to testovat během tréningu.
Na live ani při zapnutí simulace mi to nevadí, protože tam jsou oba chartbooky synchronizovány stejně online doplňováním dat.
Příznávám, že Sierru používá od roku 2007, ale tuhle věc jsem, co jí letos potřebuji, ještě nedořešil, zda vůbec ve Sieřře jde. :S :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vsn Napsal:
-------------------------------------------------------
> díky za článek.
>
> řeším jeden problém co se mi nedaří vyřešit
>
> jde nějak nastavit abych měl v liště okna
> pojmenovaná tak jak chci já? ... a neměl tedy ve
> všech ten samý název?
>
> viz. obrázek:
>
> děkuji
>
>
>
> Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 05.03.
> 21:25 uživatelem vsn.

Ahoj VSN,
Musíš si ještě zaškrtnout to políčko: Use title bar name as tab label

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nevita jak v siere nastavit jednoduchy prepinani poctu kontraktu. myslim nejakou klavesou zkratkou

kupr.
- shift + 1 -- 1 kontrakt (target 10, stop 10)
- shift + 2 -- 2 kontrakty (1. target 10, 2. target 20, stop 10 oba)
- shift + 3 -- 3 kontrakty (....)

atd..

jde tam neco takoveho?

dost s tim bojuju ale rad bych si prepinal pocty knt podle sily signalu rychle jak se mi to v grafu vykresluje prave jenom klavesou zkratkou. nabizim pul kralovstvi a princeznu k tomu za to, kdo mi to pomuze nastavit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

blecha Napsal:
-------------------------------------------------------
> Poslední dobou jsem zjistil, že by mě zajímalo jak
> nastavit při replay synchronizaci kurzoru nikoli
> mezi grafy v jednom Chartbooku, ale mezi dvěma
> chartbooky. A mít tak replay vlastně se 2
> synchronizovanými chartbooky. Testuji nové
> nastavení postaru a ponovou a potřebuji to
> testovat během tréningu.
> Na live ani při zapnutí simulace mi to nevadí,
> protože tam jsou oba chartbooky synchronizovány
> stejně online doplňováním dat.
> Příznávám, že Sierru používá od roku 2007, ale
> tuhle věc jsem, co jí letos potřebuji, ještě
> nedořešil, zda vůbec ve Sieřře jde. :S
>
>
>
> Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 06.03.
> 09:33 uživatelem blecha.

Ne, tohle v SC nejde. Lze synchronizovat pouze replay v oknech v rámci pouze jednoho chartbooku.

Z.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, když už jsme u toho, co v SC nejde, tak bych se chtěl zeptat, zda existuje možnost, aby na integrovaném DOMu se zobrazilo nejen orámování vybrané hodnoty (Ask - sell / Bid -buy), ale že by se hodnota protáhla do grafu (viz.screen) Osobně si myslím, že to nejde (prohrabal jsem kdeco), ale třeba se mýlím. H.

31078

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny, narazil jsem na takový drobný problém v synchronizaci chartu s vyšším a nižším timeframe pro automatické překreslování zakreslených SR z TF 30min do grafu s TF 2min. Petr to pěkně a jednoduše popsal, ale mně se to ne a ne překreslit. Na prvním screenu mám zobrazené nastavení prac. plochy, snažím se o synchronizaci okna NQ-2min a okna NQ-30min. (což je číslo grafu #9). Poslední screen je jak jsem to zadal do nastavení Advanced settings 2 v okně u NQ-2. Řekl bych, že jsem udělal vše jako v Petrově návodu a snažím se o to od vydání tohoto článku,ale nemohu přijítna to, kde mám chybu. Můžete mi někdo poradit??? Díky

31169

31170

31171

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...