Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Financnik.cz

Diskuze k článku: Software a data pro obchodování orderflow

Doporučené příspěvky

Děkuji ti velice. Nakopnul jsi mě. Chyba byla v tom, že jsem aktuvoval tu datovou službu, ale už ne CME burzu :-|. Pro srovnání jak se to může zlepšit, opět v obrázku. Takže se to srovnalo velmi hodně.

33059

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Chcem sa spytat tie data co ma Sierra v sebe (po prenajati Sierry): Sierra Chart Real Time Data, su pouzitelne, su to tickove data, pouziva ich niekto napriklad na SIM trading?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Marosis

já netvrdím, že jsou špatné. Jen jsem napsal, že se v pár svíčkách liší od IQ Feed. To podle mě hned nemusí znamenat, že jsou špatná... Sám je stále používám a dávají mi pořád smysluplné obchodní výsledky s obchodním systémem, který je postavený na OF. Takže dokud se v tomto smyslu něco podstatného nebude měnit (výsledky při dodržení mého OP), neměl bych asi ani mít důvod měnit data feed....

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
chci se zeptat zkušenějších borců, kteří pracují s platformou NT7, jestli jde zobrazit orderflow, když si zobrazuji grafy pomocí Market Replay Connection? Data jsem si stáhl dle postupu na jednom z videotutoriálu (L1 i L2). Live účet nemám.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Díky Petře za odpověď.
Mohl bys zde vložit stručný postup jak na to?
Snaha o to, přijít na to sám proběhla, bohužel neúspěšně. Takže jsem se buď snažil málo nebo jsem na to levý nebo kombinace obojího :-)
Každopádně budu rád pokud mě navedeš na správnou cestu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Díky Petře.
První dva screeny + zobrazovat si grafy jsem v minulosti zvládl - někde na finančníkovi je návod jak na to. Teď jsi to tady dal i vizuálně tak to může někomu pomoct. Jde mi ale o zobrazení toho třetího screenu, kde je zobrazeno order flow. Jak na toto zobrazení? O to mi šlo v původním dotazu.
+ do jiné diskuze jsem dával dotaz jak v Market Replay Connection zobrazit více dnů nazpět pomocí posouvací lišty - např . nastavím si 9.11.2015, ale chci se podívat i na den předem - jsem si jistý, že mi to takto šlo i měsíc nazpět (podle toho kolik jsem měl stažených dat samozřejmě.) Teď už mi to nefrčí. Odpovědi jak na to jsem v diskuzích na toto téma taky našel, ale není to ono.
Z tvého příspěvku mi připadá, že se můžeš s posuvníkem přerolovat na den a více nazpět.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Záleží kolik dní si stáhneš , tolik se ti zobrazí a můžeš si je přehrát. Na zobrazení OF používám GOM indikátory z placené sekce Big Mike Trading fora.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Máte, prosím, někdo kombinaci: broker Striker+platformu Sierra+data od Rithmic?
Zajímá mě to, zda platíte zvlášť za platformu SC a zvlášť za data od Rithmic a nebo je polatek sjednocený a strhává si ho Rithmic? Děkuji. Luděk

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.