Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Software a data pro obchodování orderflow


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 42
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Marosis

já netvrdím, že jsou špatné. Jen jsem napsal, že se v pár svíčkách liší od IQ Feed. To podle mě hned nemusí znamenat, že jsou špatná... Sám je stále používám a dávají mi pořád smysluplné obchodní výsledky s obchodním systémem, který je postavený na OF. Takže dokud se v tomto smyslu něco podstatného nebude měnit (výsledky při dodržení mého OP), neměl bych asi ani mít důvod měnit data feed....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

Díky Petře.
První dva screeny + zobrazovat si grafy jsem v minulosti zvládl - někde na finančníkovi je návod jak na to. Teď jsi to tady dal i vizuálně tak to může někomu pomoct. Jde mi ale o zobrazení toho třetího screenu, kde je zobrazeno order flow. Jak na toto zobrazení? O to mi šlo v původním dotazu.
+ do jiné diskuze jsem dával dotaz jak v Market Replay Connection zobrazit více dnů nazpět pomocí posouvací lišty - např . nastavím si 9.11.2015, ale chci se podívat i na den předem - jsem si jistý, že mi to takto šlo i měsíc nazpět (podle toho kolik jsem měl stažených dat samozřejmě.) Teď už mi to nefrčí. Odpovědi jak na to jsem v diskuzích na toto téma taky našel, ale není to ono.
Z tvého příspěvku mi připadá, že se můžeš s posuvníkem přerolovat na den a více nazpět.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

×
×
  • Vytvořit...