Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
surfmaster

Prosim o pomoc

Doporučené příspěvky

srz Offtopic

Poradite mi nekdo pri posilani smlouvy pro CMS?
Formular jsem si stahnul, bouzel se neda upravit, jen vytisknout. Da se tedy poslat jinak nez faxem/postou?

Dekuji

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Na podobný problém jsem narazil sám již několikrát. Řeším to tak, že formulář vytisknu, vyplním, oskenuju a pošlu
jako přílohu mailem. Všechny formuláře se otevírají pomocí "Akrobatu" a podle mě, do nich nejde běžně dopisovat,
tak jako např. ve Wordu. Pokud existuje nějaká možnost, jak vyplnit formulář v Akrobatu, prosím počítačově zdatnější
kolegy o radu jak na to.
Díky
Pietro

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
V Acrobat Reader jde dokumenty PDF jenom číst - tento program je k dizpozici běžně zdarma, pak ještě existuje Acrobat na vytváření dokumentů PDF a v tom by tam šlo i dopisovat - ten už ale zadarmo není a musí se koupit licence - nevím kolik to stojí, nemám ho, ale vím, že to tak je.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Bohužel pokud ty dokumenty nejsou připraveny jako formuláře, tak ani plný akrobat s vyplňováním příliš nepomůže - program sice umožňuje vkládat do PDF "písmenka" ale pro nějaké komplexnější vyplňování to opravdu není.
petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Podle me Vam staci k vypleni pouze Adobe Acrobat a MS Word. V Acrobatu si smlouvu oznacite, zkopirujete do schranky a potom vlozite do dokumentu ve Wordu. Potom pres textova pole ve Wordu budete vkladat jednotlive udaje.
MiLa

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.