Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
  • 0

Obchodování s opcemi


Otázka

Dobrý den,

dostal jsem od Finančníka výhodnou nabídku na kurzy Opce I, Opce II, uvažuji, že si tyto kurzy zaplatím, ale zajímá mě, jestli se kurzy týkají binárních opcí. Předem moc děkuji za odpovědi.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

4 odpovědi na tuto otázku

Doporučené příspěvky

  • 0

Děkuji moc, ještě poslední dvě otázky, jaký minimální vklad bych musel investovat ( kdybych obchodoval na nejlevnějších trzích), v kurzu hovoříte o minimálních částkách 1000 dolarů.? A druhá otázka, proč se nevěnujete binárním opcím? Děkuji.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 0

Opce na akcie se dají obchodovat s malým kapitálem - vesměs pak spíše záleží na brokerovi a jeho požadavcích na minimální kapitál. Sám obchoduji opce například u InteractiveBrokers, kde se účet otevírá s 10 tisíc dolary. Ale jsou určitě i brokeři, kde se dá obchodovat i s menším kapitálem. U opčních spreadů na tituly typu SPY se dá pracovat s riskem v desítkách dolarů, ovšem pochopitelně adekvátně tomu vychází i zisk.

Ad binární opce. Je to neburzovní produkt, který je hodně často v "šedé zóně", kde jsou pravděpodobnosti výrazně nakloněny brokerovi, protože zejména u těch nejpropagovanějších brokerů s binárními opcemi budete obchodovat právě proti samotnému brokerovi = market makerovi. Na Finančníkovi se zaměřujeme na obchodování výhradně burzovních produktů - komodit, akcií a opcích na tyto produkty. Tyto produkty jsou standardizovány burzou, přes kterou všechny transakce transparentně probíhají. 

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.