Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Volf

Obchodní strategie

Doporučené příspěvky

to leonard

Ahoj,

MT4 má pracovný priečinok (vo Windows7) tu :

C:\Users\meno užívateľa\AppData\Roaming\MetaQuotes\Terminal\!!!tu bude dlhé číslo!!!\MQL4
zložka "MetaQuotes" môže byť aj meno brokera

súbory k AOS treba nakopírovať do zložky "experts"

resp. v platforme MT4 klik na "súbor" - klik na "open data folder" - klik na zložku "MQL4" - klik na zložku "Experts" , sem nakopírovať súbory.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to MentalTheo :
Dakujem moc krat , strategiu som tam vlozil ale ajtak to nic nerobi , dokonca som skusil dat aj tu stategiu co tam bola povodne a nic to nespravilo ziadne vysledky v teste strategii ...
neviem co tomu mozem byt . ...
Nevadi skusim nieke najist odpoved kazdopadne to tu nechcem rozvijat ;)
Este raz diky za pomoc .

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím všechny. Jsem traderský vyjukaný začátečník (i když základní pojmy ovládám) a nedávno jsem narazil na článek o tunelové metodě, který mě zaujal. Mám demo účet MT4 a zkusil jsem tam nastavit podle článku model na denní graf GBP/USD. Nevím, zda a co dělám špatně, ale ty "fibo úrovně" mám všechny nějak nahňácané blízko u tunelu a svíčky od nich při trendech daleko utíkají. Zkoušel jsem to podle jednoho z příspěvků na této diskusi. Dal jsem doprostřed kanálu ještě jeden průměr EMA26 a do něj jsem zadal na kartě Úrovně ta čísla (89, 144, 233, 377 a 610). Nejvzdálenější úroveň 610 je však jen zhruba stejně daleko od tunelu, jak široký je tunel sám. Poradíte mi, "kde udělal soudruh chybu"?
Bizon

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.