Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodní strategie


Volf

Doporučené příspěvky

Sid
Ak nechceš aby sa tu o tom diskutovalo, tak to budem samozrejme rešpektovať - stačí napísať. Sú aj iné diskusie. Pre mňa je ten tvoj popis málo konkrétny na reálne obchodovanie a hádankový, tak by som o tom rád diskutoval na tomto fóre, aby som sa dostal ďalej. Myslím, že všetko čo sa na Finančníkovi píše už bolo stokrát omielané na nete a napriek tomu to kopu ľudí číta...

Romza
Ja vidím na Matafe len párové korelácie, máš nejaký konkrétny nápad na menové korelácie?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 469
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Myslel jsem sílu měn, kterou najdeš třeba tady: www.mataf.net/cs/forex-charts/c-index (doufám že to neodporuje pravidlům).

Jinak SID tím myslel spíš to, že nemá cenu opisovat to, co je již uvedeno jinde (třeba na jeho blogu). Konstruktivní nápady a diskuze mu určitě vadit nebude, od toho je koneckonců toto fórum. Pro případný spam je určeny forex chat www.financnik.cz/forum/forex.php.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Romza
Ďakujem, bol som slepý a mám hneď otázku na Mataf. Opisoval som od nich pár dní hodnoty SR a na dnes nie sú aktualizované, nevieš prečo? Tento systém považujem za veľmi sľubný a pokúšam sa popísať to, čomu trochu rozumiem a dúfam že mi niekto pomôže s tým čomu nerozumiem. Ak je však úroveň mojich znalostí pod úroveň tohoto fóra, alebo nejako ináč porušujem jeho pravidlá, tak to samozrejme rešpektujem a okamžite sa presuniem niekde inde. Chat poznám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kviido
Proč to neaktualizují nevím, S\R hodnoty tam nesleduju. Systém je to určitě zajímavý, už jenom proto, že je v podstatě založený na tom, jak forex funguje.
Klidně se ptej na to čemu nerozumíš, od toho tu toto fórum popř. chat máme. Jenom prosím před každým dotazem použij google nebo vyhledávání zde na fóru. Je velmi pravděbodobné, že už se někdo někdy na to samé ptal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kviido : pochop, že Sid o SOK napísal na blog a podľa všetkého nemá záujem o tom diskutovať detailnejšie. A ťažko tu nájdeš niekoho, kto vie presne ako to on robí a ak vie, že to tu bude dávať. Podstatu však vysvetlil jasne, zbytok práce ostáva na každom traderovi, keď chce ísť touto cestou..Práve toto individuálne štúdium problematiky ťa može posunúť ďalej..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Ahojte nedávno jsem objevil na netu tento system, který sice vypadá na první pohled sofistikovaně, ale vychází vlastně z MACD a Heiken ashi, jen jsem si do něj přidal SVE RSI hlavně k vůli výstupům a MTF MACD na potvrzení hlavních trendů, Vchází mi velice dobře, jen bych potřeboval někoho kdo by to vyzkoušel taky a navrhl jestli by to nějak nešlo vylepšit, přikládám obrázek, nevím jestli můžu odkaz na stažení tak když tak pokud někdo bude mít zájem tak pošlu, nevidím žádné tlačítko na přidání souboru, navíc je docela velký (indikátry + šablony)

19613

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...