Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Pozicne obchodovanie na Forexe


biko

Doporučené příspěvky

To glader:
Ahoj, co se "Hanse" tyce, pouzivam puvodni nastaveni, takze i obchoduji cable a Eur/Usd. Jednou nekdo tento system vymyslel a od te doby funguje. Mozna ze bych to vylepsil a na back-testingu bych z toho vytezil mozna vic, ale problem je v tom, ze se ten system pak naladi jen na urcity data a zvisi se tim pravdepodobnost neuspechu v budoucnosti...
Proste sem to hodil na "xerox" a dokonale jsem to zkopiroval... a halvne si myslim ze ty hodnoty, ktere Hans uvadi nejsou zvoleny uplnou nahodou...

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 96
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ja samozrejme nejsem proti. Jen me zajima jaky AOS a jake nastanevni pouziva. Kdo zna Milanuv AOS, vi, co musi nastavit pro urcitou casovou zonu...ja ale napriklad mel problemy se spreadem respektive pips. Otevira mi to pozice bud moc tesne k higher/lower cene nebo naopak vic jak 5 pips + spread vzdalene....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Souhlasím s Holoubkem a navrhuji: co kdybyste tedy založili vlákno breakout systémů postavených na Hans123? Ono se v tom pak přeci jen bude i dalším generacím lépe hledat... :) Pokud by tedy někdo (Glader, timd, Volf...) byl ochoten na začátek vlákna hodit nějaké to vysvětlení, případně i nějaké ty už vychytané EA, aby začátečníci nemuseli každý znovu prolézat celé diskuze na strategybuilderu nebo forexfactory...
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Glader:

ja nechci nikoho navadet k nicemu nekalemu, ale "pro pripady nouze" by se dalo pro pripojeni "odkudkoliv" ke svemu pocitaci vyuzit sluzeb typu GoToMyPC. Ja osobne nechavam bezet doma na svem pocitaci aos, ale v pripade neceho opravdu neprijemneho se k nemu pripojim a zasahuju...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...
  • 3 týdny později...

Ahojte
Co sa tyka mojho systemu,obchodujem daily.
Najskor vsak skontrolujem trend na week pomocou EMA 26 a EMA 13 a potom hladam na day grafe pomocpu oscilatorov vstup do pozicie v smere trendu.
Pouzivam slow stochastic, MACD a RSI. Najlepsie vstupy do pozicii su pri pretati slow stochastic v okoli 50 a sucasne MACD v strednej linii
djboom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Zdravim,
mám obchodní účet v USD a potřeboval bych se ochránit proti oslabování USD vůči CZK, protože skoro celý můj roční zisk v CZK vymazal neustále oslabující dolar. Přemýšlel jsem o tom, že bych si otevřel short pozici páru USDCZK (tak na rok) o velikosti mého dolarového obchodního účtu. Pak by oslabování nebo posilování dolaru vůči koruně způsobilo pouze přelévání peněz mezi mým dolarovým obchodním účtem a účtem v koruných zřízeným pro short pozici USDCZK. Short pozice USDCZK by si vyžadovala účet tak 50 000-100 000 korun, v trhu by nebyl stop ani profit target. Jenže pak sem se dozvěděl o ROLL-OVER, který je pro tento short jaksi nepříznivý, pokud dobře počítám.
Co si o tom myslíte? Zabíval se tím už někdo? Střelim, co třeba využít opce nebo něco jiného? Další možností je nědělat nic a soustředit se na vlastní obchodování a posunout tak zisky poněkud výše. Jenže tady platíte za něco, za co nedostáváte vůbec nic.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 months later...

×
×
  • Vytvořit...