Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Pozicne obchodovanie na Forexe


biko

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 96
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to danieldavid:

Ty obchoduješ pozičně? Ja budu rozhodne obchodovat pozicne, protoze je pro mne intradenní onchodování časově nezvladatelné. Maximálně tak ještě 4H grafy, ale nejpravděpodobněji denní. Mám také v úmyslu obchodovat prostřednictvím XTB(demo už mám), účet ve výši 60-100tis.Kč. V současnosti testuju system BPS 1-2-3 Pattern 2. Je mi svým charakterem velice blízký(něco na způsob Joa Rosse), ale ještě u něj nemám jasno v některých věcech. Tak sbírám grafy pro testování a lepší nastudování vstupů a výstupů.
Ještě rozhodně nemám systém, kterému bych věřil, spíše jsem ve fázi hledání. Koukal jsem i na Vegasovy Daily tunely, ale to není nic pro mne.
Jestli chceš, napiš mi na standa.vik(zavináč)seznam.cz a můžeme se víc pobavit, ať tady nezahlcujeme fórum.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Neobchoduji na živo ale v demu se již nějakou dobu snažím a pokud se mi podaří "doladit" jsem připraven vstoupit do "live".
Tradersky jsem "ve vývoji", informace nemám utříděné, proto si myslím že není vhodné tuto diskusi zatěžovat.
Přesto bych uvítal přímý kontakt se zájemci o tuto problematiku za účelem vzájemné výměny detailů. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Stanley Napsal:
-------------------------------------------------------
> Měl jsem na spíš na mysli, že budu obchodovat
> swingově, ale když se chytne dobrý trend, tak proč
> nebýt v pozici i několik týdnů, že?:-)


ahoj
nekolik tydnu a jak teda poznas ze je konec trendu vetsinou to tak bejva ze po trendu je korekce 500 a i vic pips.
a poznat ze je konec trendu to je taky orisek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ferdafx:

Ano, nikdy předem nevíš, jak dlouhý bude trend nebo jestli se jedná jen o malou korekci či krátkodobé otočení trendu. To, jestli budu v některé pozici několik týdnů záleží na výstupní strategii a posouvání SL. Trošku se teď zabývám indikátorem 16191, který tady ve vláknech někde je a pokud bys vystupoval podle něj, tak budeš některé pozice držet i několik týdnů. Zatím ho backtestuji na denních grafech 3 roky nazpět. Dělám to ručně, takže pěkná piplačka. Vypadá hodně zajímavě, ale bude chtít trošku celý obchodní systém založený na něm vyladit .

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...