Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Převody peněz


Doporučené příspěvky

garax: Teď jste mě trošku zaskočila, nicméně při pohledu do internetového bankovnictví na můj účet u FIO banky a ve vlastnostech mého účtu je normálně vepsán můj IBAN, takže nevím zdali je to nějaká novinka a nevíte o tom, nebo je tam ještě nějaká jiná potíž. Já se přiznám že z fia jsem ještě peníze brokerovi neposílal, nemám ten účet dlouho, mám jen zkušenosti s obousměrným převodem skrz poštovní spořitelnu a tam bylo vše bez problémů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 50
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Lukas84: Pravda pravdouci..... Kdyztak nad tim trochu vice premyslim, bude to hodne individualni zalezitost.

Konkretne co se tyce CS. Osobni ucet s InternetBankingem stoji 29kc mesicne. Nic jineho od nich nepotrebuju (mam mBanku). To mi zas tak hrozny neprijde.
Kdyz bych musel nahodou na pobocku, u RF, FIO apod pojedu do Prahy. To me stoji spousty casu a cca 250 za Naftu.

Takze mi banka v miste bydliste za 29 Kc mesicne prijde OUKEJ (tu)



Link to comment
Sdílet pomocí služby

MixaJ: To tedy musíš být z pěkného vyhnálkova, když nemáš pobočku blíže, v nejhorším případě by tě to stálo jeden hezký výlet do prahy a zhruba za 9 měsíců už by jsi jenom spořil. btw. mBanka mě docela štve, slibovali zahraniční platby co nevidět a kde je těm slibům konec...
Nicméně pořád se tu ale bavíme o pár korunách, založení účtu a převod peněz k brokerovi není vůbec žádný extra problém, ty pořádné teprv přijdou :-D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lukas84:
Taky mam mBanku.
Třeba překvapí a dají pod stromeček zahraniční platby.
Pak už bych to neřešil vůbec.

Jarda

BTW: ta FIO vychází opravdu nejlíp.
PS: ale řešit kvůli pár korunám to, že ztrávím někde půl dne času, tak to nemusím vůbec obchodovat.... Obchodováním se chci živit, abych měl více času na sebe a žil si minimálně nad průměrem....



Link to comment
Sdílet pomocí služby

2Lukas84: potiz neni poslat penize brokerovi, ale od brokera zpet. Myslela jsem, ze problem je v IBAN, ale zrejme je v jine zkratce a to SWIFT-cituju z webu FIO: "Prostřednictvím banky Fio je možné přijímat a odesílat platby rovněž i do ostatních mezinárodních bank, které jsou mimo eurozónu.

Fio banka zatím není účastníkem mezinárodního systému zúčtování plateb SWIFT. Tyto platby jsou zúčtovány prostřednictvím sběrných účtů u ČSOB a.s. V mezinárodním platebním styku proto, prosím, uvádějte číslo účtu vedeného Fio bankou ve zprávě pro příjemce jako variabilní nebo specifický symbol platby".

MixaJ: Kazdopadne-na poslani penez brokerovi lze vyuzit i jine cesty-zde se hojne diskutuje REOL (www.financnik.cz/forum/read.php?10,48308,176194#msg-176194) a cestu od brokera lze resit, az to bude opravdu aktualni (proc zbytecne cpat CS penize, kdyz to clovek az tak nepotrebuje??)

g.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

All:
Jak jsem rekl. Az budu chtit poslat penize, nebudu resit par korun pro poslani nafundovani uctu. Budu resit zbytecne placeni mesicnich poplatku bance, kdyz s uctem nebudu pracovat.

Garax: souhlasim a ten REOL je fakt vybornej TIP. Ten jiste vyuziju. Diky za TIP (tu)

Admin:
navrhoval bych vlakno zamknout a do prvniho prispevku dat odkaz na
FIO.cz a REOL.cz a rovnez odkaz na diskuzi

www.financnik.cz/forum/read.php?10,48308,176194#msg-176194

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...