Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

scalping na FX


galant

Doporučené příspěvky

Volf:
Muzu se zeptat proc by mel na skalpovani u CMS zapomenout?Nevim co presne myslite skalpovanim,jestli TP do 10ti pips,nebo jeste min,ale osobne jsem si myslel ze skaping je treba i po 20-30 pips (gbp/jpy,eur/jpy) coz je dost dobre proveditelne i u CMS,ktere nema tak nizkei spready jako napr. u EFX.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 570
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

trumi Napsal:
-------------------------------------------------------
> Skus si precitat toto:
> forex-strategies-revealed.com/brokers-allow
> ing-scalping


Diky,ale moc z toho chytrej nejsem,napriklad
#13 FX Solutions:Yes, we do.
A pritom treba oproti cms maj stejny spready..Jinak ucet mam osobne u cms,ted kdyz se na to divam zpetne,tak si rikam,proc je tolik brokeru s takovyma rozdilama co se spreadu tyce,preci pro kazdeho obchodnika je vyhodnejsi co nejnizsi spread at uz preferuje skalping nebo "delsi" obchodovani.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nahodou som otestoval mechanicku strategiu a sam si neviem vysvetlit preco funguje :) Testoval som to automaticky na tickovych datach EUR/USD z Gain za rok 2007. Mozno to niekoho zaujme. -Vstupujem kazdu hodinu (mozno sa to da vylepsit, vstupovat len v niektore hodiny v dni) -Ak sa zavrie hodinova sviecka, a trh sa pohne 2 pipsy nahor od Close, vstupujem long -Podobne, ak sa zavrie hodinova sviecka, a trh sa pohne 2 pipsy nadol od Close, vstupujem short -Profit = 30 pips, Stoploss = 30 pips (vsimnite si, ze su targety rovnake, a teda strategia ma preditkivny charakter) -Zapocital som komisie 3 pips. Na obrazku je equity za rok 2007, nazbieralo to +3700 pips. Neaplikoval som ziaden position sizing. Je mozne, ze v praxi a na ostrom ucte bude tato strategia tazko realizovatelna, avsak stoji za pozornost. Najma preditkivny charakter je pre mna zahadou. Kto neveri, nech si naprogramuje ;)

5106

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fyzik v januári som sa rozprával v Paríži z jedním obchodníkom z Londina o obchodovaní. Na otázku čo používa on mi odpovedal že to mi neprezradí ako zarába preto že také veci sa nehovoria njikomu, ale prezradil mi že mám robiť na trhu vždy to isté a vždy rovnaký čas a budem omoc ziskovejší ako keby som obchodoval podľa tech.analýzy. Tak že asi ste začal konečne niečo nové ako stale omielané obchodovanie podľa indikátorov.
Maŕián

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dal som si tu namahu ze som si spravil cely mesiac rucne na metatraderi a vtom som zistil, ze som omylom namiesto komisii 3 pips zapocital 0.3 pips. :( Takto uz vysledky sedia. Akurat ze drasticky klesol vykon na 200 pips za rok, lebo cely zvysok si zozerie broker. Nic to, podstatne je, ze od toho sa da odrazit. Lepsie parametre su, ked zmenim: 2 pips -> 10 pips, Profit = 30 pips, Stoploss = 25 pips. Vyzera to na zaujimavy poznatok, ze spravanie trhu nejakym sposobom predurcuje pociatocny pohyb na zaciatku hodiny, samozrejme len statisticky. Asi preto, ze hodinovy timeframe je univerzalny pri zmene casoveho pasma a zaroven vela traderov ma signaly na Close.
Marian: neviem preco by sa take veci nehovorili... ja si myslim, ze ak uz to "prezradenie tajomstva" ma pohnut trhom (co pochybujem, ale dajme tomu), tak asi sa pohne v dobrom smere, nie?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Proste sa nehovoria. :) Povedal Ti niekto niekedy že ako sa zarábajú peniaze? A ty ich teraz podľa toho zarábaš?
Ak by si si tvrdo vypracoval svoj know how, tak o ňom budeš rozprávať každému? Asi nie že? Alebo ano?
Ak ti niekto bude tvrdiť že má návod nato ako zarobiť peniaze TAK VER žE TIE PENIAZE CHCE ZAROBIŤ NA TEBE.:))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pacifique Naprosto souhlasim s tim traderem, ktery tvrdil,ze je dobre obchodovat v tu samou dobu tu samou vec. Takto jsem si udelal system a za posledni tri mesice jsem nasbiral 1470 pipsu a take naprosto souhlasim s tim,ze takove veci se adle nerikaji..na know how se prihazi hafo hafo dlouho!!!Ale v zaveru zjistis, jak to je naproto jednoduche:)motivacne prikladam equity

5107

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ach jaj... :) kde zijete.. Skuste si pozriet forum fxstreet a najdete tam zopar strategii zadarmo od lepsich traderov a stovky stran pokecu ku kazdej. Jednu z nich som rovno okopiroval a pouzivam, lebo nezabera vela casu (len par minut denne) a dava pravidelne zisky. Kedze je mechanicka a som lenivy clovek, zautomatizoval som ju. Tusim som ju tu pred par mesiacmi aj zverejnil (btw nikoho nezaujala). Nevsimol som si este, zeby mal niekto problem prezradzat svoju strategiu free, vacsinou mu ostatni pomozu s novymi napadmi ako to vylepsit (ale tu asi nie).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fyzik

predpokladam ze zijeme na rovnakych planetach, ale taktiez je mozne ze mame dost odlisne kriteria vykonnosti
v tomto je trosku razdiel strategia a strategia

rou:

zverejnenych systemou najdes dost aj tu,nieje to vysada cechov a ani nikoho ineho, tie najpreciznejsie strategie ostavaju top secret, par 100 pips mesacne dokazes urobit hocicim

ale to je len moj nazor :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...