Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

scalping na FX


galant

Doporučené příspěvky

Volako si sa rozparadil :)

s tou prvou matematickou castou suhlasim, da sa to brat aj tvojou cestou, aj uplne inou a aj kombinaciou :)

na tu druhu odpovedam, ja osobne nechcem nic :) to smeruj na ludi co pytaju. ja som celkom spokojny .
mne pomohli tiez dokonca traja :) nebudem menovat aby sa necervenali :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 570
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To rhombic1:

Dle mého názoru při tak malých SL a PT tě v reálu při větším množství lotů zabije slippage, zkoušel jsi to už obchodovat real?
Líbí se mi ale že ikdyž byla strategie optimalizovaná na rok 2008, funguje stejně i pro ostatní roky, to by mohlo docela dobře vypovídat o robusnosti strategie, ale taky to může být náhoda, strategie třeba v prvnívh rokách vůbec neobchodovala atd ... vlastně těch vítek a neznámých je tam hodně, což je taky důvod proč se se strategií s ostatními podělit, stále tu může být někdo zkušenější kdo ti jí může pomoct vylepšít případně upozornit na nedostatky z jiného pohledu, v kterém ty sám třeba nemáš dostatečné zkušenosti. Což je ostatně dle mého smysl tohoto fóra, bez urážky ale toto mi zatím přijde jako pouhé chlubení se něčím bez většího přínosu.

Přeji hezký den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Problem vetsiny systemu je v tom, ze to co udelate na demu nebo hur v backtestu nelze zopakovat na live...zvlast manualne.... Je obrovsky uspech zbavit se martingale, protoze je to cesta do pekel... muzete s nim 100x zdvojnasobit ucet na demu, ale kdyz to date na live, budete na 3 levelu poposedavat a modlit se aby neprisel doomday. Docela zajimave vlakno o cable na M5 je tohle: http://www.forex-tsd.com/commercial-trading-systems-indicators/5185-intraday-trading-235.html najdete se postupne prispevky od OMEGAVUS Zkusil jsem to napodobit, prestoze jsou pro ne nektere jeho veci neznamou --- trade zone... a musim rict ze to neni nezajimave.

5420

5421

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2hanzik:
Tak se mi zdá, že si vůbec nechytil podstatu mého příspěvku. Ta Equity je napasovaná na rok 2007. Milionář bych byl, kdybychom ted meli tenhle rok. Je to proste nesmysl. Nemuzes neco dat na nejake obdobi, nastavit tomu parametry a konejsit tim okolí, jak ti to pekne slape, jeste k tomu, pokud das k dispozici jen equity. Moje stávající equity křivka je stále jižně laděná. Ani na demu jsem nic nevydělal. Ale to se změní

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Millis
slip pri MT4 a bucket shopoch :) , to je tema pre komoditakou, u nas na FX to nieje prilis aktualne, teda ak niesi zrovna u CMS. ludia co obchoduju velke objemy si zvyknu sem tam robit aj statistiky pre rznych brokerov, ak sa opytas na fore, urcite ti potvrdia ze exekucia vacsiny brokerov je dobra, slip mimo sprav je ten uplne najmensi problem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiris109 Napsal:
-------------------------------------------------------
> 2hanzik:
> Tak se mi zdá, že si vůbec nechytil podstatu mého
> příspěvku. Ta Equity je napasovaná na rok 2007.
> Milionář bych byl, kdybychom ted meli tenhle rok.
> Je to proste nesmysl. Nemuzes neco dat na nejake
> obdobi, nastavit tomu parametry a konejsit tim
> okolí, jak ti to pekne slape, jeste k tomu, pokud
> das k dispozici jen equity. Moje stávající equity
> křivka je stále jižně laděná. Ani na demu jsem nic
> nevydělal. Ale to se změní

No budes sa divit, ale vacsina systemov sa navrhuje prave tak ako si mmyslis ze to nejde. jeden s efektivnych sposobou je prave vyberanie najproblematickejsich obdobi v roku a stavanie systemov na mieru pre tie obdobia, v trende je totiz kazdy kralom, skus o tom popremyslat. niekedy aj equity staci aby si pochopil na akom principe system pracuje.
teda samozrejme pokial si ich uz nejakych par videl


Link to comment
Sdílet pomocí služby

budu se tesit...jestli ti to ale vychazi v 2007 tak nevidim zadny duvod proc to nejet 2008,zkousel jsi to alespon mesic nechat bezet?? no s tim live sem to nemyslel nejak vychloubacne ale spis tak, at si nemyslis, ze jsem jeden s tech typu, co si najdou neco co jim tyden funguje v backu a pak s tim vyvadej..tak ja ti tedy poradim, zkus se zamerit pouze na otevirani londynske burzy,stejnou radu jsem dostal i ja

jeste k hodnote prispevkum s equity- pokazde kdyz se mi nedarilo a narazil jsem na neci takovyhle obrazek,tak me to hafo nakoplo a namotivovalo.jednu dobu jsem mel dokonce equity finwin na plose:)

peace

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2hanzik:
Ja to nemyslim nijak ze bych si tě škatulkoval, ale kdyz si prectes ten prispevek, jesitnost tam prostě je. Ja na AOS moc nejsem, i kdyz nerikam, ze bych byl nerad, kdyby mi to bezelo a vydělávalo samo od sebe. Na bezne fungovani na 100% a stále nevěřím, kdyz to nekomu funguje, asi bych věřit měl, ale nejde mi to pres mozek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiris109

je vypada to sice pekne ale je tam oproti rhobicovmu screenu jeden dost velky rozdiel, a to ten ze on ma DD 91 bodov, to sa proste neda zrovnavat. PS sem neplet to tu nema co robit, vysledky to len skresluje, proste tie screeny sa daju zavesit na net, ale obchodovat by ich asi neobchodoval nikto. ten predosly screen je o niecom vypovedajuci. treba na tom proste este prilis vela popracovat

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...