Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

scalping na FX


galant

Doporučené příspěvky

Airmike: GBP/USD: o siedmej-osmej rano nasho casu pockas na "15-pips move" (15 pips nejakym smerom) a od toho momentu vstupis opacnym smerom (staci si zadat na platforme prikazy). Target je 40 pips, stoploss 15 pips. Pri 15 pips profite davas breakeven. To je cele. A robis to kazdy den. Ide o to, ze o takom case sa prechadza z jednej kritickej casovej zony do inej a niektori zatvaraju pozicie a otvaraju sa nove. Nie je to svetaborna strategia, ale kedze to zabera malo casu, ujde. Zisk sa pocita az na konci roka. Komu sa o takom case nechce vstavat ako mne, moze si naprogramovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 570
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hanzik: Vyzera to horsie, ale prehryzie sa. Treba sa pohrat s parametrami (X, S, P).
Pri komisiach paradoxne vyhrava inverzna strategia spolu s vacsimi parametrami:
-Ak sa zavrie hodinove Close a trh sa pohne X pips hore, vstupit SHORT.
-Ak sa zavrie hodinove Close a trh sa pohne X pips dole, vstupit LONG.
-Stoploss = S, Profit = P
-Strategiu som obmedzil

Bez komisii je idealne

(podla nazorov ze take veci sa nevravia free uz pytam za kazdu dalsiu otazku 100 dolarov. mozete mi to poslat na e-gold :D ;-) )

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanzik: Vyzera to horsie, ale prehryzie sa. Treba sa pohrat s parametrami (X, S, P). Pri komisiach paradoxne vyhrava inverzna strategia :) spolu s vacsimi parametrami, takze zmena: -Ak sa zavrie hodinove Close a trh sa pohne X pips hore, vstupit SHORT. -Ak sa zavrie hodinove Close a trh sa pohne X pips dole, vstupit LONG. -Stoploss = S, Profit = P -Strategiu som skusil bezpecne obmedzit tak, ze vzdy je otvorena najviac jedna pozicia (teda ak je otvorena pozicia a nestihne sa zavriet do jednej hodiny do nasledujuceho Close, nevstupovat). Obchodov je teda menej. Toto obmedzenie sa da samozrejme zrusit, islo len o to vidiet, ako vyzera equity (preto je teraz na obrazku mensi zisk). K parametrom. Bez komisii je idealne (X, S, P) = (15, 10, 15)...prvy obrazok. S komisiami 0.9 pips je lepsie (X, S, P) = (25, 20, 25)...druhy obrazok. Nie je to optimalne, to som si len tipol, treba sa s tym pohrat. Odpozoroval som vsak, ze pri X = P je vzdy zisk najvacsi (vysvetlujem si to tak, ze trh ma tendenciu vraciat sa na rovnake miesto). P.S. Uz zavidim bankam, ktore nemaju prakticky ziadne komisie. Na druhej strane, banky takto chytro neobchoduju, ale riesia diferencialne rovnice a stochasticke modely :D P.S. Dobre, podla nazorov, ze take sa nehovori free, uz pytam za kazdu dalsiu otazku 100 dolarov. Mozete mi to poslat na e-gold :D ;-)

5113

5114

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Fyzik nič proti tomu čo tvrdíte, ale skutočne ak tento systém ktorý riešite bude zarábať tak si ho nécháte pre seba minimále do vtedy pokial nenajdete iný ziskovejší.
Inak dobrá práca z tým prvým grafom. Ešte by to možno chcelo z analyzovať tie navyšie prepady.
Inak že vskutočnosti bude ten systém horšie fungovať. Osobne som opustil indikatory.
Marian

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fyzik
"GBP/USD: o siedmej-osmej rano nasho casu pockas na "15-pips move" (15 pips nejakym smerom) a od toho momentu vstupis opacnym smerom (staci si zadat na platforme prikazy). Target je 40 pips, stoploss 15 pips. Pri 15 pips profite davas breakeven. To je cele. A robis to kazdy den. Ide o to, ze o takom case sa prechadza z jednej kritickej casovej zony do inej a niektori zatvaraju pozicie a otvaraju sa nove. Nie je to svetaborna strategia, ale kedze to zabera malo casu, ujde. Zisk sa pocita az na konci roka. Komu sa o takom case nechce vstavat ako mne, moze si naprogramovat"
Tu by mohlo pomôcť vlečené entry s ktorým som tu nedávno otravoval. Niečo ako vlečený SL, len namiesto uzatvorenia pri obrátení to otvorí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...