Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Účet s 500$


xJohn

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 51
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobry den Pete,
doplnim, ze pri pozicnim obchodovani pitovych komodit lze obchodovat take s 2% SL, avsak za velmi upravenych podminek. Doba obchodu trva prumerne 2-3 dny [2-3 bars], tedy jedna se o swingove pozice, velmi vyjimecne se Vam podari i delsi casove useky. Pri 2% vstupnim SL je nutne vstupovat do pozice na zaklade intradennich dat.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Konečne som našiel regulovaného brokera seriozneho,hovoriaceho česky aj slovensky,ktory
mi otvori ucet aj z 500$ na komodity.budem tradovat elektronicke trhy.Mini zlato a striebro je likvidne
aj elektronicky dost a 300$ margin pri mini mi vyhovuje.
Preveril som si ich všade,su seriozny

Moja zasada je neinvestovat vsetko do 1 veci,takze robim aj forex
mam seriozneho brokera z 1.5 pips spread eur/us$ co mi znizi naklady.
Hodnotenie mal broker najlepsie od ludi co cez nich obchoduju.

Ak mate zaujem o diskusiu icq
257-246-807

Síce majú platenú platformu,čo mi bolo dlho proti srsti,no proste
nie sme tak bohatí aby sme si mohli dovoliť kupovať lacné veci vid gci podvodnik....



_________________________________________________________________________


Predtým som sa nechal nalákať u Gci financial čo sú podvodníci a nie sú regulovaní,manipulujú ceny
mám o tom dôkazy aj od iných traderov ktorí dopadli podobne.
Možnože gci nepodvadzaju pri forexe no pri tych ich komoditach určite.
podrobnosti rád vysvetlím. icq 257-246-807

síce zo začiatku budem obchodovať iba mini striebro a zlato,kôli tomu že účet je ozaj malý
na komodity no postupne sa chcem prepracovať.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Libici,

diky za doplneni.

po case jsem se k tomuto tematu opet dostal. Chtel bych vas poprosit o potvrzeni me uvahy.

a) Pokud budu obchodovat takto kratke swingy s takto malym SL, budu potrebovat brokera s nizkymy poplatky. Nejvyhodnejsi asi budou E trhy obchodovane napr. pres IB (Nevim o PIT brokerovi s poplatky nizsimi nez 15$ i kdyby jen pres online platformu)

b) vstup na zaklade intradennich dat, pokud to spravne chapu, znamena ze si napr. urcim SR uroven kde budu spekulovat na prorazeni ci odrazeni a po otevreni burzy zadam napr. prikaz BUY 102 OCO SELL 88 (SL si nastavim napr. na 1/4 ATR(5) stylem trailing SL; PT nastavim na ATR(5)) - vystup bude tedy automaticky a bude take intradenne.

Uvazuji spravnym smerem?

Nevite v ktere literature je nejlepe popsan takovyto zpusob obchodovani (kratke swingy). Mam rozecteneho prvniho Eldera a planuji Williamse, Rosse, Douglease - ale nevim cim po tom prvnim elderoj mam pokracovat.

Diky

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Řešení pro ty obchodníky , kteří chtějí začít s extra malým účtem může být společnost Haarpon . Já si chci zatím jen otestovat jejich platformu Best Direct (obchoduju jinde) a postup je takový, že oni mě regulerně zaregistrují a otevřou mi účet s 0 USD. A je jen na mě , jestli a kdy tam pošlu peníze. To by mohlo být řešení...
Ale jinak bezvýhradně souhlasím s Petem a Libicem. A riziko Gapu se dá u začínajících obchodníků vyloučit pouze tím, že nebudeš zůstávat v pozicích přes noc...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Pete,
uvazujete spravne. Vemte si Rosse, ze ktereho Elder hodne cerpal, tj. informace od Rosse rozsiri Vase info od Eldera. Doporucuji Vam Trading By The Minute a Trading By The Book pro pozicni obchody. Dle Trading By The Minute lehce poupravite sve vystupni strategie a trailing SL = rozhodne to stoji za to. Samozrejme Williams je take kvalita, jen obchoduje trosku jinak nez Ross / Elder, takze budete developovat novy system.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V tradingu je možné všetko a aj na tú najmenej pravdepodobnú variantu treba byť pripravený. Spomínam si na jednu firmu, ktorá mala tuším problémy so schválením lieku a v priebehu dňa padla dolu asi o 50 % .Potom pre zvyšok dňa zastavili obchodovanie. Ospravedlňujem sa za nepresnú informáciu, ide pravdaže o výnimočný prípad.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 months later...

Odporúčam ti stiahnuť všetky peniaze s GCI, ako si spomenul je to off shore spoločnosť, preto je nad nimi minimálna kontrola a je tam dosť problém urobiť ziskový obchod ak je to vôbec možné, kludne môžu hýbať s cenami a vačšinou sú obchodné príkazy robené len za tie najhoršie ceny..

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...